Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podkarpackie - lokale z pozakoncernową ofertą

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Podkarpackie - lokale z pozakoncernową ofertą

    Bywam często na terenie podkarpackiego, ale od dobrych paru lat nie zauważyłem lokalu, który wyszedłby poza koncernówkę. Dawano, dawno temu w Przemyślu można było nabyć Janów, teraz ani Rzeszów, ani Krosno, ani Przemyśl nie oferują nic poza masówką. Może ktoś zna miejsca, które uszły jednak mojej uwadze? Chętnie zajrzę.
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    #2
    W Rzeszowie widziałem laną Perłę (Grotesque, ul. Przesmyk 4, koło Rynku), ale ona teraz też smakuje bardzo koncernowo.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
      W Rzeszowie widziałem laną Perłę (Grotesque, ul. Przesmyk 4, koło Rynku), ale ona teraz też smakuje bardzo koncernowo.
      No tak, poza tym Perły mam pod dostatkiem w Lublinie. Dziwne, żeby na tak dużym obszarze nie było alternatywy... Nie ma np w Rzeszowie żadnego lokalu z czymś bardziej ekscentrycznym?

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        A co uważasz za ekscentryczne?? W rejonie podkarpackiego nie masz żadnego browaru niekoncernowego. Najbliższy Janów ogranicza się do wąskiej strefy wokół Janowa, Pokrówka podobnie.

        Comment

        • Jack75g
          Senior
          • 02-2009
          • 555

          #5
          PODKARPACIE

          Irish Pub Galway - ul. 3-Maja, leją z beczki Guinnessa, Kilkenny oraz co tydzień piwo gościnne krajowe lub z wysp, pub Underground, działa ponad 10 lat w kilku pomieszczeniach jednej z rzeszowskich kamienic blisko Rynku - perła z beczki, mnóstwo ciemnych i porterow z butelki, pub Tawerna - leją Kaisera.

          Pozdrawiam forumowiczów i zapraszam do Rzeszowa.
          Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

          Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            A jesteś tego pewien co piszesz? Kaiser to był tam, ale lata temu. Jeśli masz świeże informacje i wiesz coś ponad to co w wątkach tych knajp napisano to dopisz.

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #7
              W "Grotesce" jest perłowy "Zwierzyniec", w "starej drukarni" Frater podwójny. Z moich obserwacji to tyle ciekawostek w Rzeszowie.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎