Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browarbizowa Liga Piłkarska!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Browarbizowa Liga Piłkarska!

    Skoro tylu z nas gra w piłkę nożną, stwierdziłem, że najwyższy czas, by założyć browarbizową ligę. Z różnych powodów (pierwszy - w hattricku nie ma lig prywatnych) naszą ligę założyłem w X11.
    Jak dołączyć do Browarbizowej ligi? Należy jedynie zarejestrować się na stronie xperteleven.com i złożyć podanie do ligi nr 194856, podając swój nick browarbizowy. Gra w lidze prywatnej nie wymaga gry w lidze oficjalnej.
    Jak grać? Xperteleven głosi slogan, że to prosto jest w X11 grać, lecz trudno osiągnąć mistrzostwo. Mimo że w jednej lidze jestem już 7 sezon, zdarza mi się przegrywać z beniaminkami. Najważniejszym elementem w X11 jest ustawienie taktyki, opcje finansowe są zredukowane do minimum, a trenujemy tylko formę. Ważne jest również rozpoznanie dokładnego potencjału swoich graczy - ich umiejętności są podane tylko w przybliżony sposób.
    W razie czego służę większą ilością informacji.
    Mój zespół nazwałem Wędzone Portery Kopenhaga - myślę, że miłoby było, gdyby i inni utożsamiali się z rodzajami piw
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.
  • mazur87
    Senior
    • 04-2009
    • 171

    #2
    Zalogowałem się na tą stonkę, ale jak wpisze ID ligi, to pokazuje mi, że taka liga nie istnieje ;/
    Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
    Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #3
      Bo pomysł zmarł śmiercią naturalną poprzez brak chętnych.
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • mazur87
        Senior
        • 04-2009
        • 171

        #4
        Szkoda, ale trudno... ;( myślałem, że sobie pogramy trochę...
        Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
        Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎