Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Sierniewice, Lelewela 15, [nazwa do uzupełnienia]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bat146
    Junior
    • 08-2008
    • 2

    Sierniewice, Lelewela 15, [nazwa do uzupełnienia]

    jak na prowincje to dosyc duzy wybór piw ciechan , krajan w pełnym asortymęcie trochę piwek innych browarów adres : Sierniewice ul. Lelewela 15 nareszcie po piwo nie trzeba jechać do Łodzi , Warszawy mam nadzieje że miłośników dobrego piwa w Skierniewicach ta info zainteresuje i dzięki temu asortyment będzie się powiększał
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Pięknie, ale ślepy w karty nie gra. Jak się nie czyta instrukcji jak nazywać tematy, to teraz należy od Szefowej oczekiwać obtańcowania.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • bat146
      Junior
      • 08-2008
      • 2

      #3
      no to czekam nie kazdy ma czas a myslę ze lepiej napisac troche nie tak jak trzeba niz milczec a krytyka zajefajna odrazu odechciewa się pisac ( jestem nowym forumowiczem czytam juz od jakiegos czasu ) , a jak postanowiłem napisać post który moze nakierować miłosnika piwa na przyzwoity sklep to odrazy pretensje że " z dużej literki nie zaczołem"

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Nie z dużej literki a z pominięciem zasad działu. Fajnie, że jest taki sklep w Skierniewicach, ale na przyszłość proszę zakładać tematy zgodnie z zasadami.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎