Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hurtownie z Amberowskim piwem w woj. śląskim

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kjaros
    Senior
    • 03-2007
    • 377

    Hurtownie z Amberowskim piwem w woj. śląskim

    Witam! Poszukuje hurtowni mającej w ofercie Amberowskie Złote Lwy, Koźlaka i Żywe z okolic Gliwic i Zabrza. Moje pytanie wysłane e-mailem do browaru i firmy Presto zostały olane sikiem prostym. Może ktoś spotkał się z interesującym mnie asortymentem.
    Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    A co mają odpowiedzieć, że nie ma?
    W Katowicach Ligocie jest jakaś knajpa z lanym amberem (czy była) poszukaj forum i tam zapytaj.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • kjaros
      Senior
      • 03-2007
      • 377

      #3
      Gdzieś musi być. W osiedlowym sklepie w którym kupuje Ambera nie chcą zdradzić miejsca zaopatrzenia. Wątpię żeby kupowali go gdzieś daleko.
      Złote Lwy mają duży udział w moim menu a czasy kryzysowe - trzeba ciąć koszty.
      Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        W Opolu Ambery są w Makro, to w okolicznym Zabrzu czy Katowicach może też są.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • lordofdabeer
          Senior
          • 06-2008
          • 112

          #5
          W Rybniku w Makro też widziałem swego czasu Ambery; niestety jednak cena nie była zdaje się zbyt hurtowa

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #6
            Spółka ADS ma w swojej ofercie browar Amber. Asortyment oraz sieć hurtowni na stronie:

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              #7
              Jest też w Kauflandzie.
              Myślałem że chodzi Ci o lane z kija.
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • wrojtek
                PiwBiz
                • 11-2005
                • 377

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros Wyświetlenie odpowiedzi
                Gdzieś musi być. W osiedlowym sklepie w którym kupuje Ambera nie chcą zdradzić miejsca zaopatrzenia. Wątpię żeby kupowali go gdzieś daleko.
                Złote Lwy mają duży udział w moim menu a czasy kryzysowe - trzeba ciąć koszty.
                No ale co Ty kjaros, chesz kupić Złote Lwy w hurtowni? Raczej Ci nie sprzedadzą w detalu. Piwa z hurtowni wyłącznie na fakturę a jak faktura to i koncesja...

                Comment

                • kjaros
                  Senior
                  • 03-2007
                  • 377

                  #9
                  W wielu hurtowniach udawało mi się zakupić karton/skrzynkę piwa na paragon lub "paragon"
                  Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                  Comment

                  • kjaros
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 377

                    #10
                    Promil03 dzięki za dobry namiar. W stolicy Górnego Śląska trafiłem Ambera. W Gliwickim i Katowickim oddziale ADS'u bez problemu można zrobić detaliczny zakup. w Katowicach od ręki Złote Lwy, Koźlak, Żywe i Grand Imperial Porter. Na wystawce znacznie więcej piw niż na stronie grupy. Widziałem Abbe Weizen, trzy piwa z Krajana, piwa z Van Pura (w tym wszystkie z browaru w Zabrzu), jakieś tanie wynalazki i oczywiście wszystko od "wielkiej trójcy". Ja zaopatrzyłem się w Złote Lwy za 2,96 zł/but. i Koźlaka za 3,66 zł/but. Minimalna ilość to pełne opakowanie zbiorcze. Przy okazji następnych zakupów postaram się załatwić pełny cennik dla detalu.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Spółka ADS ma w swojej ofercie browar Amber. Asortyment oraz sieć hurtowni na stronie:

                    http://www.ads-sa.com.pl/oferta/kate...roduktow/piwo/
                    Last edited by kjaros; 14-03-2009, 11:59.
                    Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎