Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nidzica, Traugutta (Park Miejski), Bar Parkowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Nidzica, Traugutta (Park Miejski), Bar Parkowy

    Parkowy umiejscowiony jest w podobnym pawilonie w jakim mieści się Bar Kormoran. I tak jak tam, dostaniemy tu lanego jasnego Kormorana podawanego w kuflu. Cena moco konkurencyjna bo tylko 2,5 pln.

    Towarzystwo popijało tradycyjnie piwo butelkowe sypiąc sobie sól do środka co niby ma uchronić przed zaziębieniem.

    Atutem tego miejsca jest lokalizacja w miejskim parku. Gdy nastaną ciepłe dni warto będzie zasiąść w ogródku "Parkowego" powoli sącząc BK...
    Last edited by docent; 28-02-2009, 16:56.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Hmm z tym sączeniem to niestety nic nie będzie. Lanego nie ma i nie będzie. Tylko butelkowe ale sam lokal jest niesamowity. Najlepsze miejsce w okolicy liczonej na dziesiątki kilometrów. Dla mnie cud, miód, ultramaryna. Zawarłem bezcenne znajomości, pogadałem gdzoe najlepiej na grzyby i jagody, trochę o sporcie trochę o polityce a wszystko to w okolicznościach przyrody i w lokalu który korzeniami jest w latach 60 i chyba od tamtej pory nic nie odnawiano - wielki PLUS
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      #3
      Wszystkie znaki wskazują, że lokal ten jest już zamknięty.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎