Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Garncarska 29, Kadra [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Gdańsk, Garncarska 29, Kadra [zamknięte]

    Nowy (działający od połowy stycznia) pub w gdańskim śródmieściu, niedaleko Krewetki, w połowie drogi między dworcem a teatrem Wybrzeże. Na przeciwko jest Żabka. Na zewnątrz neon Warki, na ścianie tablica ze Złotymi Lwami - i gdyby nie to, lokal nie zwróciłby mojej uwagi.

    W środku 4 nalewaki:
    1. Amber Żywe 4.00 / 3.00
    2. Złote Lwy 4.00 / 3.00
    3. EB Specjal 4.00 / 3.00
    4. Warka 4.50 / 3.00

    Oprócz tego kilka (ok. 10) koncernowych butelek plus ... Hanza - gdyby ktoś się za nią stęsknił. Podobno jest jej kilka skrzynek. Cena: 3,50.

    Lokal nie za duży, na około 20 miejsc siedzących - bodajaże 5 ław na 4 osoby, plus 3 czy 4 miejsca przy barze. W środku duży monitor LCD z różnymi programami satelitarnymi (chyba na zamówienie klientów, akurat dziś właściciel sam zmieniał - TVN Turbo, Discovery i coś tam jeszcze...). 1 maszyna hazardowa, na szczęście nikt się nią nie zainteresował, więc stała cicho wygaszona.

    Można palić, ale jest system wywiewający dym. Przy jednym papierosie dymu praktycznie się go nie czuje Meneli nie ma.

    WC czyste, schludne i pachnące.

    Lokal nie ma jakiegoś wyraźnego stylu, kilka obrazków na ścianie, wygodne siedzenia to wsio. Dobra lokalizacja plus przystępne ceny - można dać mu szansę.
    Last edited by Pendragon; 28-02-2009, 22:03.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • tomek35
    Senior
    • 02-2007
    • 497

    #2
    Może lokal wzrokowo nie robi wrażenia, ale Żywe z beczki było świeżutkie i przepyszne

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Zapomniałem napisać, że lokal czynny jest w godzinach 10-22, a nawet dłużej, jeśli są klienci.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • yin_yang
        Junior
        • 03-2009
        • 10

        #4
        Odwiedziłem dzisiaj, niestety z nalewaka tylko Specjal, Warka i Żywiec. Żywe i Złote Lwy akurat się skończyły, ale właściciel zapewniał, że jeszcze będą, ponieważ są stali klienci, którzy piwo z Ambera piją.

        Wystrój surowy: proste ławy, nieco gadżetów związanych z piłką nożną i Lechią Gdańsk, telewizor, w którym leciało National Geographic i 3 automaty. Można palić. Brak klimatyzacji w dzisiejszy upalny i duszny dzień dosyć doskwierał, ale sytuację próbował ratować sufitowy wentylator.

        Ceny atrakcyjne: za Specjala, którym się dzisiaj musiałem opędzić, zapłaciłem 4,50.
        Reasumując: fajny lokal, żeby wpaść na 1-2 piwka po pracy (warunkiem oczywiście Żywe i Złote Lwy z nalewaka w ofercie).

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          To i tak miałeś szczęście, bo dziś z kija tylko Warka była...
          Lokal dla kibiców Lechii Gdańsk, w żółto -niebiesko (lub stowarzyszonych) barwach lepiej się nie pokazywać
          Last edited by Pendragon; 30-07-2009, 22:34.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Ku pamięci, gdyby ktoś potrzebował telefon do pubu:
            0781-060-776

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              #7
              Pub nieczynny, temat można zamknąć
              Poszukuję

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Pub zlikwidowany, a lokal na sprzedaż. Temat do zamknięcia.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎