Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie w Warszawie kupię rurkę miedzianą fi 6-8 / 8-10m (do skonstruowania chłodnicy)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TomB-80
    Junior
    • 03-2009
    • 7

    Gdzie w Warszawie kupię rurkę miedzianą fi 6-8 / 8-10m (do skonstruowania chłodnicy)

    Widzialem sporo postów na tema chłodnic ale niestety wiekszosc z nich juz dość leciwa.

    Mam pytanie czy ktos moze orientuje sie gdzie w warszawie mozna kupic rurke miedziana (fi 6-8) w ilosci okolo 8-10 metrow za rozsadna cene czyli okolo6-8 zl za metr.

    Obdzwonilem wszelkie markety i nie markety i niestety nie ma nigdzie byla kiedys a obecnie od roku brak. Znalazlem hurtownie ale tam trzebło zamówic przynajmniej pół TIRa. Znalazlem sklep ale w sklepie cena w granicach 14zl nieco duzo biorac pod uwage ze gotowa kosztuje okolo 170zl.

    Z gory dzieki za odpowiedz.
  • korbicz
    Senior
    • 06-2008
    • 170

    #2
    Jak sam szukałem na jesieni to mieli w Platformie. Tylko, że tam trzeba mieć jakąś kartę, której nie miałem ochoty zdobywać na jednorazowe zakupy.
    Ostatecznie kupiłem ile mi było trzeba w firmie montującej klimatyzacje. Pogadaj z pierwszą lepszą, powinni ci bez problemu odsprzedać kilka metrów.

    Comment

    • darko
      Senior
      • 06-2003
      • 2078

      #3
      Na Wileńskiej są trzy sklepy z metalami kolorowymi.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎