Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Royal Unibrew, Albani Odense Pilsner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Royal Unibrew, Albani Odense Pilsner

    Butelka 0,33 litra, alkohol 4,6 %, eks. brak, kapsel z literą A
    Kolor - jasnozłocisty, klarowny
    Piana - drobna, średniowysoka, nietrwała
    Zapach - lekki chmielowy
    Gaz - okey
    Smak - wyraźnie słodowy, lekki chmiel, średnio słodkie, średnia goryczka
    Wypijalne, do gaszenia pragnienia

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 2169 - moje 1096 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Piwo otrzymane od kolegi. Butelka 0,33l. Moc 4,6%, ekstrakt? Kolor jasny złoty, niczym się nie wyróżnia. Piana średnia, „puszysta”, mało trwała. Szubko opada do resztek. Zapach nie bardzo intensywny. Słodowo chmielowy, z przewagą tego drugiego. Przeciętny. Smak także słodowo chmielowy, lekki. Początkowo jakby z alkoholową nutką. Goryczka wyraźna, w typie „niemieckim”. Wysycenie też wyraźne i raczej trwałe, dobre. Opak skromne i nie specjalnie piękne. Nasuwają się skojarzenia z Carlsbergiem. Plus za dedykowany kapsel, minus za brak ekstraktu. Piwo dość typowe w smaku, raczej z tych średnich konerniaków. Dobrze gasi pragnienie, ale uniesień smakowych nie oferuje. Przeciętne, tak na +3 (1 – 6).
      Dzięki Artur.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Kolesław
        Senior
        • 03-2004
        • 1130

        #4
        Zapach słodowo-kwiatowy.
        Piana średnio wysoka, średnio bąbelkowa, ale krótka. Coś niecoś jednak na szkle zostaje. Szczególnie obfite i widowiskowe to nie jest. Wysycenie średnie koncernowe.
        Kolor: solidna słomka.
        Smak nijaki, kwskowo-słodowy. Lekko gorzkawe w posmaku. Metaliczne, wodniste.
        Słabo i stosunkowo drogo.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎