Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Krzywoustego 110, sklep sieci Piotr i Paweł (G.H. "Młyn")

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Svijany
    Junior
    • 08-2008
    • 6

    Wrocław, Krzywoustego 110, sklep sieci Piotr i Paweł (G.H. "Młyn")

    Nie znalazłem tematu o tym sklepie, pewnie dlatego, że dość nowy. Od razu przejdę do rzeczy, dostępne są poza "standardem":

    Ciechan Wyborny
    Ciechan Stout
    Ciechan Miodowy
    Lech Pils
    Bernard 12
    Svijany Maz (11)
    Svijany Knize (13)
    Rohozec Skalak (12 Svetly)
    Rohozec Rezany (11 z "gołą babą" )

    Było tego więcej, jednak tyle zapamiętałem. Na pewno były ukraińskie piwa jeszcze, ponadto spory wybór piw belgijskich w różnych butelkach i z różnymi zamknięciami - od 0,33 - 0,75. Jednak jako że na tych ostatnich kompletnie się nie znam, również niewiele mogę powiedzieć. Może poza tym, że są w innym miejscu niż piwa, jakby za winami, w pobliżu kas. Generalnie, wybór całkiem niezły.

    Jeśli chodzi o minusy, to jest ich trochę. Podstawowy to ceny - Svijansky Maz za 3.99 zł, to - zwłaszcza w porównaniu do cen na Brodatego czy Szczęśliwej - bardzo dużo. Sklep zresztą ogólnie nie należy do tanich. Bernard za ponad 4.50, Rohozec 12 za ok. 3,66.
    Kolejny minus to rozłożenie piw: w lodówce piętrzą się pasteryzowane "koncernówki" i nie tylko, a Svijańskie delicje niestety stoją na zwykłej półce. Ciechany za to mają szczęście i prawidłowo chłodzą się cały czas.

    Nie wiem, na ile ten asortyment różni się od typowego sklepu tej sieci. Wcześniej byłem w nich może ze dwa razy i to biegiem, więc nawet nie zwróciłem uwagi na piwa. Tym większym zaskoczeniem zakończyła się moja ostatnia w wizyta w opisywanym sklepie, której celem było szybkie kupienie "tylko chleba".

    Jeszcze słowo o lokalizacji: jest to nowe "centrum handlowe", obok Korony, a więc przy wyjeździe na Warszawę. Centrum ma oddzielny z Koroną parking, co znacząco utrudnia wpadnięcie "po kilka piw" w trakcie zakupów w tejże.
    Last edited by Svijany; 14-03-2009, 22:41.
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #2
    Pojawiło się La Trappe Witte Trappist w butelce 0,75 w cenie około 20 zł.

    Są też piwa z Łasku.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • piotry
      Oj tam, oj tam !
      • 08-2005
      • 761

      #3
      byłem w weekend (niedziela) żywe po 3 zł bez grosza
      do tego smoki z fortuny za 2,50 bez grosza i jeszcze bez kaucji

      widziałem że w innym sklepie PiP też podobna promocja to moze na gaju jest tak samo ...

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎