Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.08.28-29 - 32. Międzynarodowa Giełda Birofiliów - Chorzów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    2009.08.28-29 - 32. Międzynarodowa Giełda Birofiliów - Chorzów

    Za organizatorem:

    Tegoroczna "jesienna" giełda tyska odbędzie się 28 i 29 sierpnia 2009 w wojewódzkim parku kultury i wypoczynku w chorzowie na polach marsowych podczas corocznego polskiego Oktoberfestu i jubileuszu 380 lat Tyskich Browarów Książęcych, który odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia, informacje szczegółowe będą dodawane sukcesywnie, o godzinie rozpoczęcia, noclegach, mapka dojazdu, parkingach, zaproszeniach. W czasie tej imprezy przewija się kilkanaście tysięcy ludzi, dla kolekcjonerów będzie specjalny namiot, gdzie będzie można zaprezentować i wymienić swoje eksponaty, sponsorem imprezy jest Kompania Piwowarska, pytania proszę kierować na moją pocztę brandysmarek@poczta.onet.pl
    Tytuł imprezy ustaliłem sobie sam - tymczasowo i bez konsultacji, w razie potrzeby proszę o informację, poprawię co trzeba.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Psychomanteum
    Senior
    • 06-2004
    • 207

    #2
    Warto by było dopisać w temacie gdzie ta giełda.
    http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
    2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #3
      W prawym rogu lewego trawnika.

      Przecież wyraźnie pisze,ze w chorzowskim WPKIW na polach marsowych.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        źle ci? moim zdaniem i tak to był zbytek, by w Tychach były dwie giełdy. KP jak już to mogłaby sponsorować tę poznańską
        a już serio. spodziewałem się, że prędzej czy później KP zrezygnuje z tej wiosennej.
        Last edited by e-prezes; 24-03-2009, 16:44.

        Comment

        • Psychomanteum
          Senior
          • 06-2004
          • 207

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          W prawym rogu lewego trawnika.

          Przecież wyraźnie pisze,ze w chorzowskim WPKIW na polach marsowych.
          Chodziło mi o dopisek w temacie. Jak zaglądałem pierwszy raz pisało tylko:

          2009.08.28-29 - 32. Międzynarodowa Giełda Birofiliów

          A nie każdy jest w stanie na tej podstawie wywnioskować że chodzi o Chorzów.
          Poza tym 31 giełda była w Tychach i tym samym można było się spodziewać ze 32 też tam będzie.

          Ale widzę że jednak lepiej się nie odzywać.
          Zdrowie
          http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
          2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

          Comment

          • Doodeck
            Senior
            • 05-2003
            • 1612

            #6
            Bardzo lubię takie giełdy, z których mogę wrócić do domu na piechotę .
            Dalekosiężny
            Obserwator
            Obiektów
            Dynamicznie
            Epatujących
            Ciekawymi
            Koncepcjami

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #7
              Psychomanteum tylko bez obrażalstwa mi tu Na przyszłość kłania się korzystanie z możliwości zgłoszenia postu moderatorowi (wykrzyknik przy danym wpisie), obędzie się wtedy bez komentarzy w wątku.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Mafar
                Senior
                • 04-2003
                • 1262

                #8
                Dziwne zawsze impreza w Chorzowie była pod koniec września i było bardzo zimno
                Polakom gratulujemy Brackiego

                Gdy rozum śpi budzą się demony

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Psychomanteum tylko bez obrażalstwa
                  Ja przepraszam, ale to brzmi jakoś... jak z domu wariatów?
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja przepraszam, ale to brzmi jakoś... jak z domu wariatów?
                    Zupełnie jak Oktoberfest w sierpniu.

                    Comment

                    • etykieta
                      Senior
                      • 08-2005
                      • 180

                      #11
                      re;

                      Ale się porobiło ! Rozumiem, że w dzisiejszych czasach wszyscy tną koszty ale upychanie na oktoberfescie z tysiącami ludzi birofilów w nawet w osobnym namiocie mija się chyba z celem. Nawet niech z ciekawości zajrzy tam co setny uczestnik biesiady to i tak nie będzie się jak ruszyć - szczególnie u szklarzy straty pewnie będą spore. Niech zrezygnują z gadżetów (bo i tak ludzie upychają je na allegro) czy kiełbasek ale niech to ma jakiś tradycyjny klimat giełdy tematycznej dla zainteresowanych a nie dodatku. Rozumiem, o ile o tej godzinie jeszcze trybię to giełdy w technikum Browarniczym też nie będzie a szkoda bo należała do moich ulubionych. Może sytuacja się jeszcze wyjaśni i ktoś pójdzie po rozum do głowy i wrócimy do normalności. Pozdrawiam serdecznie Wasze

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika etykieta Wyświetlenie odpowiedzi
                        ... Rozumiem, o ile o tej godzinie jeszcze trybię to giełdy w technikum Browarniczym też nie będzie a szkoda bo należała do moich ulubionych. ...
                        jest, ino w maju.

                        Comment

                        • tyskikufel
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 772

                          #13
                          giełde w maju planowano zlikwidować , chodzi o koszty i kryzys, w kompanii piwowarskiej zwolniono pracowników w browarze kielce i placówce w opolu, ale po rozmowach postanowiono ją przenieść do chorzowa gdzie tyskie robi impreze typu oktoberfest, zawsze było to we wrześniu , ale jak kolega pisał czasami było bardzo zimno, a tam imprezy trwają do godziny 24, dlatego nasz klub postanowił przenieść giełde pażdziernikową na maj, postaramy się żeby miała taki sam klimat jak było zawsze na jesieni, jeśli wszystko będzie w 2009 ok , to tyskie giełdy wrócą na tradycjne terminy i mam nadzieję miejsca, ja uważam że lepiej miec giełde , miejsce obojętne niż nie mieć wogóle

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Niby fajnie bo bliżej już być nie może. Ale jeśli to będzie przy okazji Oktoberfestu to już widzę jak kolekcjonerów rozdepcze tłum. Obym się mylił.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              #15
                              Po przeczytaniu tytułu zrozumiałem, że to 32 międzynarodowa giełda w Chorzowie.
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎