Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Smarowidło z boczku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radekam
    Senior
    • 03-2006
    • 165

    Smarowidło z boczku

    Dzisiaj popełniłem pyszne smarowidełko do chlebka pod piwko:



    Wyszło bardzo dobre, tyle tylko że ciut za słone - przesadziłem z vegetą.
    No i dodałem troszkę majeranku i granulowanego czosnku.

    Uwaga!
    Jak ktoś będzie to robił niech przeczyta komentarze - tam są dodatkowe wyjaśnienia - bez nich może się nie udać. Jest tam także mój komentarz.

    W ogóle to fajna stronka i fajne też jest tam forum, tyle tylko że raczej nie dla jaroszy
    Powyższy post wyrażą osobiste poglądy autora i nie jest w żadnym wypadku nakłanianiem do przestępstwa w myśl art. 255 kk.
    W razie wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.
    W trakcie sporządzania niniejszego postu nie ucierpiało żadne zwierze, nie używano także organizmów modyfikowanych genetycznie.
  • misio666
    Junior
    • 02-2009
    • 18

    #2
    Chętnie spróbuję, chociaż jak zwykle próbuję się zdrowo odżywiać........ Brzmi smakowicie i pod piwko jak znalazł.
    Uśmiałam się jak norka, ludzie w komentarzach piszą, że karmią tym dzieci A później się dziwią, że mają pączkowate potworki zamiast słodkich córeczek
    Walka oksymoronów na płynnej granicy światów...

    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      #3
      Tak szczerze to lepsze to niż karmienie dzieci tylko warzywami.
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • misio666
        Junior
        • 02-2009
        • 18

        #4
        Też fakt
        Hehh, właśnie sobie wyobraziłam minę mojej mamy na widok mnie karmiącej swoje dziecko boczkiem i dajmy na to, Fraterem (tak patriotycznie) na popitkę.
        Walka oksymoronów na płynnej granicy światów...

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4998

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misio666 Wyświetlenie odpowiedzi
          ...
          Uśmiałam się jak norka, ludzie w komentarzach piszą, że karmią tym dzieci A później się dziwią, że mają pączkowa te potworki zamiast słodkich córeczek
          Radzę Ci sobie trochę doczytać o przyczynach otyłości, bo "pączkowate potworki" rosną wtedy gdy jedzą duże ilości węglowodanów (bułki, chlebki, kluseczki, kartofelki itd.).

          Moja 6 letnia córka uwielbia tłusty boczek a nie przepada za pieczywem i jest doskonale szczupła i bardzo słodka.
          5410 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎