Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Plac Hołdu Pruskiego, Brama Jazz Cafe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HubertJ
    Senior
    • 05-2007
    • 188

    Szczecin, Plac Hołdu Pruskiego, Brama Jazz Cafe

    Lokal bardzo znany i charakterystyczny dla miasta. Wczoraj odwiedziłem po raz pierwszy i byłem mile zaskoczony. Z kija nabyć można koncerniaki, bodajże Lech i Tyskie oraz jak to w jazzowych knajpach bywa- Pilsner Urquell. Ale to co mile zaskoczyło- za barem regał z wystawionymi Fraterami. Można napić się pszenicznego i podwójnego w dedykowanym pokalu. Ponadto na stolikach leżą informacje na temat fratera pszenicznego i podwójnego. Ceny niestety mniej zachęcające- Pilsner z kija 7 zł, butelka Fratera- 9 zł.
    Wiem, że frater to nie spełnienie marzeń szczecińskich piwoznawców, ale mam wrażenie, że w tym mieście każdy lokal z piwem innym niż tyskie, lech, żywiec czy okocim, jest na wagę złota
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Na szczęście kilka ich jest
    Taka ciekawostka, w tej knajpce z dwanaście, czy trzynaście lat temu było lane Królewskie i było naprawdę dobre Z rok czasu chyba przetrwało.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎