Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Stalowa Wola, al. Jana Pawła II 15a, Restauracja Max

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomo7
    Junior
    • 04-2009
    • 1

    Stalowa Wola, al. Jana Pawła II 15a, Restauracja Max

    hey

    nie wiem czy ktoś był z was w maxie, ale szczena opada... z tego co wiem to już ten lokal jest sporo ładnych lat, ale jakoś zawsze omijałem go szerokim kołem... ostatnio wpadłem tam ze znajomymi i po prostu szok... normalnie rewelka... na dole jest pub... jakiś gościu zaiwania na trąbce, klimacik i te sprawy... na górze wypasiona restauracja, bałem się aż spojrzeć w kartę, bo nieźle odstawiona, ale okazało się że ceny nawet całkiem całkiem – trochę piwo drogie, ale podobno w niektóre dni jest zniżka... do tego jeszcze jest góra gdzie gra dj, można potańczyć, jest karaoke, loża na 20 os.. jak dla mnie genialnie, nie wiedziałem nawet że coś takiego fajnego jest w stalówce... ciekawy jestem co wy o tym myślicie... ja serdecznie polecam

    narka
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    #2
    Jak napiszesz jakie piwo tam serwują, będziesz wiedział jaki będzie nasz stosunek do tego lokalu.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Z tego co na ich stronie widać, to "wali mi KP" na kilometr"


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomo7 Wyświetlenie odpowiedzi
        ... ciekawy jestem co wy o tym myślicie...
        Jak nie ma dziewczyn tańczących na rurce, a facet grający na trąbce nie pochodzi z Nowego Orleanu, to lipa
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10836

          #5
          A więc z czym do ludzi?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎