Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa-Ostrava, Ostrava-Vojkovice, Ostrava - Jastrzębie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Warszawa-Ostrava, Ostrava-Vojkovice, Ostrava - Jastrzębie

    Mam pytanie do zorientowanych. Jak najtaniej (ale bez przesady, czas przejazdu też się liczy) zrobić taką trasę (8-9 maja):
    Warszawa-Ostrava (wyjazd albo w czwartek popołudniu żeby dojechać na rano i spędzić czas U Simka na ten przykład albo wyjazd w piątek rano i przyjazd do Ostravy w ciągu dnia).
    Potem trochę pobyć w Ostravie (Biovar) a potem skoczyć wieczorkiem do Wojkowic. Tam nocleg. Rano spowrotem do Ostravy (lub innego miasta z którego może lepiej się dostawać do Jastrzębia) z której chciałbym się dostać do Jastrzębia (nie ma tam niestety stacji kolejowej więc raczej o jakies bliskie miasto chodzi).

    Sam oczywiście też szukam mozliwości i oczywiście znalazlem tą klasykę czyli prtzejazd EC do Ostravy a potem do DObratic ale większy problem mam z powrotem i przejazdem do Jastrzębia.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #2
    ja Ostravę planuję na 22 maja - a co do dojazdu do Jastrzębia najlepiej chyba z Ostravy dotrzeć na polską stronę do Wodzisławia Śl. albo łapać pociąg z Bohumina do Polski.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #3
      Piwna wycieczka rusza 2 maja do Vojkovic via Cieszyn i Oldrzychovice.Na razie jada dwa auta czyli kiszoty i Strzelczyki.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎