Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Teligi 27, Rimini pizzeria / Kawiarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piekny
    Member
    • 03-2009
    • 72

    Teligi 27, Rimini pizzeria / Kawiarnia

    Miejsce gdzie można wypić z beczki Żywca , Okocim , Tyskie , Warkę Strong no i od dawna dwa piwka które mało gdzie są czyli pils i pils mocny z Relakspolu ( chociaż co tam dokładnie teraz leją to muszę wypytać barmana ). Z butelkowych oprócz całej masy koncerniaków jest Guiness i Porter żywiecki ( bracki ) 0,5 l za 6,0 zł. . Dawniej bywał też porter strzelecki i lwowski.
    Do tego ogródek no i pizza z pieca opalanego drewnem.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Po Relakspolu oczywiście śladu nie ma, nie ma także śladu po Zawierciu, które zapewne zastąpiło w/w. Do dostępnych piw dołączyła Perła. Nic tylko zapomnieć o tym miejscu.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Cez
      Senior
      • 01-2003
      • 1789

      #3
      Pendi, co Cię wzięło do ruszenia posta z 2009 r.?
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Bo byłem tam w celu weryfikacji podczas ostatniej wizyty. Akurat rodzinkę mam niedaleko.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Cez
          Senior
          • 01-2003
          • 1789

          #5
          A to przepraszam.
          Ależ Wodzu, co Wódz...
          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Doc Karolu Glajdusie, bo cię będę musiał wyciąć

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              #7
              Leją tylko koncernówki teraz (5pln). Tyskie, Warka Strong. Może jeszcze coś. W lodówce jakiś Racibórz, Ciechan i koncernówki. Byłem ze znajomymi, więc Tyskie piłem (w knajpach z butelki pijam wyjątkowo). Jakie było moje zdumienie kiedy drugie piwo dostałem w szklance Relakspola. Chciałem ją później kupić, ale pan nie sprzedał.
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • Antylop
                Senior
                • 10-2009
                • 1415

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                Leją tylko koncernówki teraz (5pln). Tyskie, Warka Strong. Może jeszcze coś. W lodówce jakiś Racibórz, Ciechan i koncernówki. Byłem ze znajomymi, więc Tyskie piłem (w knajpach z butelki pijam wyjątkowo). Jakie było moje zdumienie kiedy drugie piwo dostałem w szklance Relakspola. Chciałem ją później kupić, ale pan nie sprzedał.
                Trza było zaproponować wyższą cenę za szkło
                Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎