Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Dvůr Králové nad Labem, Přemyslova 53, Restaurace U Slunce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12171

    Czechy, Dvůr Králové nad Labem, Přemyslova 53, Restaurace U Slunce

    W miłym miasteczku Dvůr Králové , znanym z ZOO Safari i od kwietnia 2009 z minibrowaru Tambor, nieopodal rynku znajduje się restauracja U Slunce. Bardzo miła atmosfera, dość duży ogródek, naprawdę bardzo dobra kuchnia oraz niefiltrowany, niepasteryzowany Tambor 12* zachęcają do wizyty
  • piokl13
    Senior
    • 06-2003
    • 946

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    ... niefiltrowany, niepasteryzowany Tambor 12* zachęcają do wizyty
    Na pewno niefiltrowany? A kiedy tam byłeś? Bo z netu wynika, że leją tam filtrowaną 12.



    Chciałem napić się Tambora gdzie indziej, ale jak tam mają niefiltrowanego, to mój wybór padłby na ten lokal.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12171

      #3
      Byłem tam 10 maja,
      teraz według informacji wygląda tak, że mają tam 12 i 13 /więc wygląda atrakcyjnie/:



      Więc "repertuar" jest chyba zmienny. W rynku jest konkurencyjny lokal, ale zamknięty w niedziele. To nie jest duże miasto, więc można obejść wszystkie miejsca, gdzie go leją, łącznie z browarem.
      W każdym razie, powodzenia!

      Comment

      • piokl13
        Senior
        • 06-2003
        • 946

        #4
        Jak byłem, to lali jedynie filtrowaną 12. Ale Tambor robi wrażenie, jego chmielowy aromat i posmak rzuca na kolana.
        Co do lokalu, to jest mało czeski i dość drogi. My wybraliśmy go ze względu na ogródek piwny (byliśmy z 8 latką). W innym wypadku poszlibyśmy na Tambora gdzie indziej.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12171

          #5
          Też byłem w ogródku, który jest obszerny. Kuchnia dobra. W odróżnieniu od najbliższej konkurencji lokal jest czynny w niedziele. Jest to restauracja, nie typowa gospoda. Trudno wymagać, by każdy czeski lokal kojarzył się z tytoniową mgłą i ściankami na które się oddaje się mocz, takie czasy mijają...

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            Też byłem w ogródku, który jest obszerny. Kuchnia dobra. W odróżnieniu od najbliższej konkurencji lokal jest czynny w niedziele. Jest to restauracja, nie typowa gospoda. Trudno wymagać, by każdy czeski lokal kojarzył się z tytoniową mgłą i ściankami na które się oddaje się mocz, takie czasy mijają...
            Co do ostatniego niestety to prawda i dlatego pewnie za kilka lat przestanę jeździć do Czech bo jeżdżę tam dla tych prawdziwych knajp a nie restauracji takich samych jak wszędzie gdzie indziej
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎