Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, św. Wojciecha, U Bazyla

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wania
    Junior
    • 10-2002
    • 22

    Poznań, św. Wojciecha, U Bazyla

    W niektorych kregach kultowa knajpa. Osobiscie nie bylem tam przez pare lat, ale wczoraj mnie tam ponioslo i przezylem bardzo duze zdziwienie. Zmienil sie wystroj knajpy i w tej chwili nie wyglada juz jak zulernia, fajne stoliki, krzesla. Ale najwazniejsza zmiana to wybor piwa, bazyl to zawsze byl najgorszy i najtanszy syf, a wczoraj pelna oferta Fortuny, Irlandzkie Mocne, Krajan Zielony, jeszcze chyba jeden Krajan, Švyturys Baltas, Koźlak z Ambera i napewno cos tam jeszcze, ale ze impreza byla dluga to juz wszystkiego nie pamietam

    Jedyny minus to problem ktory w bazylu byl od dawna czyli sporo dzieciarni. Kiedys to byly mlode punki, metale, a dzis emodzieciaki w wieku mniej wiecej 16 lat... Troche to psuje odbior bo jak uslyszalem pare dialogow przy barze to mialem ochote uciekac
  • metalsrem
    Senior
    • 09-2008
    • 239

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wania Wyświetlenie odpowiedzi
    Fortuny, Irlandzkie Mocne, Krajan Zielony, jeszcze chyba jeden Krajan, Švyturys Baltas, Koźlak z Ambera i napewno cos tam jeszcze, ale ze impreza byla dluga to juz wszystkiego nie pamietam
    Pewnie Bazyl zaczął czytać browar.biz ;-)
    Browar domowy SKOTAR

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      A coś z beczki tam jest?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • karold28
        Member
        • 10-2010
        • 84

        #4
        Byłem dziś ze względu na koncert kuzyna. Lana jest jedynie Fortuna - 6zł. Butelkowych wybór jest ale nic szałowego. Jedynie Noteckie w lodówce widziałem. Kilka Czeskich ale same ogólnie dostępne w każdym większym supermarkecie.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Fortuna, ale jaka konkretnie?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • karold28
            Member
            • 10-2010
            • 84

            #6
            Przyznam od razu, że niestety nie pytałem, a nie znam się aż tak żeby zgadywać. Sądząc po barwie zapewne jedno z dwóch: Czarny Smok lub Czarne.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎