Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrocław nocleg

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jozi02
    Member
    • 03-2006
    • 53

    Wrocław nocleg

    Witam.

    Czy któryś z użytkowników zna może jakieś miejsce we Wrocławiu gdzie można wynająć jakieś miejsce do spania na najbliższy weekend?

    Oczywiście jak najniższa cena i w miarę nieduża odległość mile widziane
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Hoteli i hosteli jest sporo. Kimałem ostatnio w Hostelu Kolor.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Ja spałem tu - tam wybrać z menu "Noclegi"
      5 przystanków od Czeskiego Raju
      Miejsce interesujące z tego powodu, że mieszka się nad Urzędem Skarbowym i dostaje się klucz do tajnych drzwi. Można w nocy pospacerować po korytarzach tegoż Urzędu. Skromnie ale czysto. Do tramwaju jest z jednej strony 5 minut (te do dworca) oraz 10 minut (te do Czeskiego Raju). Tyleż samo do autobusu który zawiezie nas w pobliże Browarka. Do w/w czasów należy doliczyć 5 minut na zejście z 4 piętra (które w nowym budownictwie byłoby 6 albo i 7)

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwnooka
        Ja nocowałam w Sweet Soul Apartament. Blisko do Rynku, ze świetną piwodajnią -Spirz
        1) Spiż, a nie Spirz,
        2) Spiż nie jest świetną piwodajnią,
        3) Wyczuwalna autopromocja.
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • piwnooka
          Junior
          • 10-2012
          • 1

          #5
          ???

          A ok!!! Babol popełniłam , ale nie zapamiętałam dokładnie nazwy bo chodziłam tam tylko w czasie pobytu we Wrocku i na mnie SpiŻ zrobił ogromne wrażenie!!! Każdy mierzy swoją miarą!!!!!! Jeżeli chodzi o nocleg to co, już polecić ni można - gdzieś spać musiałam - zdecydowałam się na Sweet Soul bo nie cierpię zapyziałych hosteli i noclegowni a na hotel o zbliżonym standardzie mnie nie stać. Opinii nie cofam i szczerze polecam!!!!

          Comment

          • vietnam
            Senior
            • 05-2011
            • 117

            #6
            Miałem okazję spać w: http://www.puhot.pl/ Dom(y) Turysty(czne)
            Ceny są pewnie na stronie. Za 3 os. pokój zapłaciłem poniżej 100PLN (łazienka, prysznice na korytarzu, w pokoju lodówka i umywalka)
            Właściwie są to 3 bloki na ulicy Trzemeskiej, piechotą 10min do ZUPy, do czeskiego raju podobnie.
            Last edited by vietnam; 30-10-2012, 10:38.

            Comment

            • Komar_Pafnucy
              Senior
              • 08-2005
              • 1114

              #7
              Vietnam ma na myśli Trio. Kawałek dalej od centrum jest jeszcze Solo. Info na tej samej stronie.

              Multitap Crawl
              Multitap Crawl na Facebook

              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                Vietnam ma na myśli Trio. Kawałek dalej od centrum jest jeszcze Solo. Info na tej samej stronie.
                A tam już część budynku o wysokim standardzie - z własnymi łazienkami i kluczami elektronicznymi, za to bez lodówek.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎