Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Piotrków Trybunalski, Sulejowska 9, bar Tip-top

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pitero
    Junior
    • 05-2009
    • 2

    Piotrków Trybunalski, Sulejowska 9, bar Tip-top

    Informuję wszystkich smakoszy dobrego piwa, że w Piotrkowie Tryb na ul. Sulejowskiej 9 (przy przystanku MZK) znalazłem nowe miejsce - Bar TIP-TOP, gdzie można skosztować wiele dobrych piw.
    Oprócz koncerniaków, wiele piw z browarów regionalnych jak: CIECHAN, AMBER, KONSTANCIN, KORMORAN, FORTUNA, CZARNKÓW i inne. Wszystkich nie sposób jest za pierwszym razem zapamiętać. Chyba będę częstym gościem, bo lokal przytulny i atmosfera miła. Jak na PUB, ceny przystępne. Zauważyłem, że istnieje możliwość zakupu piwa na wynos po obniżonej cenie. Spory wybór piw niepasteryzowanych.
    Polecam wszystkim.
  • cororo
    • 04-2003
    • 766

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pitero Wyświetlenie odpowiedzi
    Informuję wszystkich smakoszy dobrego piwa, że w Piotrkowie Tryb na ul. Sulejowskiej 9 (przy przystanku MZK) znalazłem nowe miejsce - Bar TIP-TOP, gdzie można skosztować wiele dobrych piw.
    Oprócz koncerniaków, wiele piw z browarów regionalnych jak: CIECHAN, AMBER, KONSTANCIN, KORMORAN, FORTUNA, CZARNKÓW i inne. Wszystkich nie sposób jest za pierwszym razem zapamiętać. Chyba będę częstym gościem, bo lokal przytulny i atmosfera miła. Jak na PUB, ceny przystępne. Zauważyłem, że istnieje możliwość zakupu piwa na wynos po obniżonej cenie. Spory wybór piw niepasteryzowanych.
    Polecam wszystkim.
    Z PL zapamiętane jeszcze to: Racibórz, Janów. Lokal współpracuje z Zofmarem.

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      #3
      a coś ciekawego jest z nalewaka?
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • strappado
        Senior
        • 08-2007
        • 111

        #4
        Wczoraj widziałem tylko Tyskie i jeszcze coś koncernowego, czyli ciekawe piwa są tylko w butelkach.
        http://pokazywarka.pl/t47c2v/

        Comment

        • cap-n-go
          Senior
          • 05-2005
          • 273

          #5
          Piwo butelkowe można też zabrać ze sobą, płacąc kaucję ale wbrew pozorom ceny nie są wysokie np Żywe coś trochę ponad 4 złote. Także dla miejscowych może to też być swego rodzaju sklep z polskimi piwami regionalnymi.

          Comment

          • rohozecky
            PremiumUżytkownik
            • 11-2008
            • 1837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strappado Wyświetlenie odpowiedzi
            Wczoraj widziałem tylko Tyskie i jeszcze coś koncernowego, czyli ciekawe piwa są tylko w butelkach.
            Eeee, czyli w sumie nic ciekawego.
            ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

            Comment

            • granat862
              Senior
              • 12-2004
              • 945

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
              Eeee, czyli w sumie nic ciekawego.
              Lepsze to niż sam tyskacz, więc nie wybrzydzaj. Nie jedna osoba na tym forum cieszyła by się z takiego lokalu w którym choćby z butelki można napić się pożądnego piwa.
              Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

              Comment

              • rohozecky
                PremiumUżytkownik
                • 11-2008
                • 1837

                #8
                Butelkę można kupić w sklepie i wypić ją bez konieczności podziwiania nalewaka tyskiego.
                ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                Comment

                • granat862
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 945

                  #9
                  Pewnie ze można tak zrobić.
                  Ale do baru to chyba idzie sią na piwo ze znajomymi. Nie wiem jak ty, ale przynajmniej ja tak robie. Bo mam znajomych z którymi lubie wychodzić do baru i sobie z nimi pogadać i nie musze gapić się w nalewak tyskacza gdyz zajety jestem rozmową.
                  A jesli nie masz z kim pogadać w barze to może i rzeczywiście dla Ciebie lepiej kupić w sklepie i wypić w domu.
                  Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                  Comment

                  • rohozecky
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2008
                    • 1837

                    #10
                    Niepotrzebnie się nakręcasz.Ze znajomymi też można spokojnie wypić na działce, w domu itp., i do tego piwo z butelki jak najbardziej się nadaje. Z mojego punktu widzenia butelka w lokalu to zjawisko ułomne i raczej do zastosowania w stanie "wyższej konieczności" ew. jedno dla odmiany w celu przetestowania. Nie umawiam się natomiast z nikim w lokalu jeżeli wiem, że mogę liczyć tylko na butelkę, gdyż w lokalu, jak dla mnie, żadna to frajda.
                    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                    Comment

                    • pitero
                      Junior
                      • 05-2009
                      • 2

                      #11
                      dobre piwa

                      Po dłuższej nieobecności odwiedziłem bar Tip-Top w Piotrkowie. Miałem obawy, czy utrzyma się do tej pory tak duży wybór piw regionalnych. Nie zawiodłem się!
                      Przede wszystkim duży wybór z polskich browarów. Jak na tego rodzaju miejsce ceny niewygórowane (3,5 - 6zł za 0,5l). Dobrze schłodzone,"rozkosz dla podniebienia",panowie!
                      Po rozmowie z właścicielem dowiedziałem się, że być może niedługo będzie też coś "niekoncernowego" w nalewaku.

                      Comment

                      • bedar
                        Junior
                        • 12-2008
                        • 1

                        #12
                        pojawił się Ciechan w nalewaku w cenie 4 zł 0,5l.

                        Comment

                        • cap-n-go
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 273

                          #13
                          Rewelacyjne posunięcie z tym Ciechanem z nalewaka, gorąco kibicuje właścielowi lokalu, tym bardziej że lubie małe,osiedlowe pijalki, o specyficzno - sympatycznej , najczęściej życzliwie nastawionej klienteli.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎