Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudziądz - czy gdzieś tu można jeszcze kupic dobre piwo?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarkOzz
    Senior
    • 10-2008
    • 209

    Grudziądz - czy gdzieś tu można jeszcze kupic dobre piwo?

    Nie znalazłem w dziale "sklepy z piwem" żadnego polecanego miejsca w Grudziądzu. Na ogół zakupuję piwo poza Grudziądzem (POZdrowienia dla Pivomanii). Przed obecnym weekendem zapasy niespodziewanie się skończyły i ...zrobiłem objazd po marketach. Zgroza... To co pamiętam z przed pół roku skurczyło się niewiarygodnie . Oczywiście, nie problem kupić dobre piwo w "niedobrej" cenie (6,3 za Żywe), ale wiadomo, nie o to tu chodzi. Może ktoś poleci jakiś sklep lub sklepik z "niecodziennym" asortymentem piwnym?
  • angasc
    Senior
    • 04-2006
    • 977

    #2
    Przyłaczę się do pytania.
    W przyszły weekend ( 3,4,5 czerwca 2009 ) mamy zamiar wraz z kolegami udać się na piwak do pięknego Tlenia. Będziemy przejeżdzać m. in. przez Grudziądz. Czy są w okolicy miejsca, gdzie warto zatrzymać się na piwo. Lub nabyć coś ciekawego w ilości półhurtowej?

    Comment

    • MLT
      Senior
      • 12-2003
      • 1045

      #3
      W bylym sklepie firmowym browaru można dostać piwa z Kormorana.

      Comment

      • MarkOzz
        Senior
        • 10-2008
        • 209

        #4
        Tak wiem, też tam w swojej "wędrówce" w końcu trafiłem, ale piwa z Kormorana nie należą do moich ulubionych, choć z pewnością to dobra alternatywa dla koncerniaków. Zacząłem ten wątek z frustracji - "prawie jak" 100 tyś. miasto a kultura piwna zerowa. Co teraz piją ci wszyscy piwosze rozpieszczeni smakiem Grudziądzkich Dobrych Niepasteryzowanych?

        Comment

        • arostob
          Junior
          • 01-2009
          • 4

          #5
          Rodzime miasto to wrócę do tematu. Szkoda, że nie ma w Grudziądzu sklepu, z jak to nazwałeś z "niecodziennym" asortymentem piwnym. Nasuwają się tylko dwa rozwiązania - zrób sobie sam dobre piwo w zaciszu domowym, albo otwórz sklep - ucieszysz myślę "paru" Grudziądzan.

          Comment

          • tfur
            Senior
            • 05-2006
            • 1302

            #6
            w zeszłym tygodniu pierwszy raz zwiedziłem grudziądz przynajmniej częściowo. zaskoczyła mnie rozległość starej, kamienicznej zabudowy. miasto ma według mnie spory potencjał turystyczny, choć jest nieco zaniedbane. no ale faktycznie przydałoby się tam miejsce z dobrym piwem, że o własnym browarze nie wspomnę.
            veni, emi, bibi

            Comment

            • MarkOzz
              Senior
              • 10-2008
              • 209

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arostob Wyświetlenie odpowiedzi
              (...) zrób sobie sam dobre piwo w zaciszu domowym
              Zrobię, zrobię, tylko nie wiem czy dobre wyjdzie . A jeżeli chodzi o sklep(ik), to zastanawiałem się kiedyś, czy w Grudziądzu jest popyt? Chociaż przeważnie, jak jestem w którymś z marketów i staram się coś znaleźć oglądając regały po 10 razy, to jest jedna lub kilka osób, które robią podobnie. Tylko nie wiem, czy to nie "tajniacy" z ochrony . A tak na poważnie, to sklep z nietuzinkowymi piwami w Grudziądzu, to całkiem fajny pomysł. W końcu takie "placówki" funkcjonują w o wiele mniejszych miastach.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎