Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Struga 29, Kaufland

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HubertJ
    Senior
    • 05-2007
    • 188

    Szczecin, Struga 29, Kaufland

    W ofercie:

    - Złote Lwy (3,99 zł)
    - Koźlak z Ambera
    - Cornelius Weizen (za 3,49 zł! - dla porównania obok w Carrefour'ze jest za 4,99 zł.)
    - inne piwa z browaru Sulimar- produkowane specjalnie dla sieci Kaufland
    - trochę z repertuaru czeskiego i niemieckiego

    Polecam wizytę, zwłaszcza dla Corneliusa- można nabyć w przyjemnych kartonikach (10 szt.).
  • szpaclaf
    Member
    • 09-2009
    • 40

    #2
    Przy ostatniej wizycie widziałem między innymi:
    Pilsner Urquell -3.15 Taniej jeszcze nie widziałem
    Grand Imperial Porter- 4.59
    Obolon (chyba pszeniczny) - 3.99

    Comment

    • Robson_87
      Member
      • 09-2008
      • 33

      #3
      Löwenbräu Original keg 5l cos kolo 50zl

      Comment

      • brenda
        Junior
        • 10-2009
        • 12

        #4
        Dziś po raz pierwszy w Szczecinie zobaczyłam tu Łomżę niepasteryzowaną, w bączku z kapslami przedstawiającymi pana i panią w strojach ludowych. Cena 2 zł z groszami.

        Comment

        • Marcin_G
          Member
          • 05-2010
          • 37

          #5
          Taak, etykieta Łomży Niepasteryzowanej jest imponująca, poraża zaawansowaniem graficznym.
          Generalnie Kaufland poszerzył swą ofertę piwną, co jest oczywiście na plus, już nie biją tak po oczach te wynalazki typu Barry, Barley, czy Cornelius.. Jak do tej pory nie chodziłem tam po piwo, z powodu znikomego wyboru, tak teraz może być to jeden z przystanków zakupowych.

          Comment

          • Mikko
            Senior
            • 12-2008
            • 583

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_G Wyświetlenie odpowiedzi
            Taak, etykieta Łomży Niepasteryzowanej jest imponująca, poraża zaawansowaniem graficznym.
            Generalnie Kaufland poszerzył swą ofertę piwną, co jest oczywiście na plus, już nie biją tak po oczach te wynalazki typu Barry, Barley, czy Cornelius.. Jak do tej pory nie chodziłem tam po piwo, z powodu znikomego wyboru, tak teraz może być to jeden z przystanków zakupowych.
            wsadzanie Barleya i Corneliusa do jednego worka o nazwie wynalazki, hm ciekawe.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎