Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Żywiec 2009 - giełda piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    Żywiec 2009 - giełda piwna

    Tak się składa, że na giełdę mogę przywieźć coś ze Szczyrzyca, Pokrówki (Jagiełło) lub Grybowa. Ktoś chętny?
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    No to ja napiszę czego szukam. Krajana Nakela i Ambera Remusa. W zamian coś z dużej oferty Marii i nie tylko.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • pirackamuza
      Senior
      • 12-2004
      • 1903

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Tak się składa, że na giełdę mogę przywieźć coś ze Szczyrzyca, Pokrówki (Jagiełło) lub Grybowa. Ktoś chętny?
      Na Grybów byłbym chętny.
      Mogę przywieźć różne Krajany (ale nie wiem, czy Nakela), Czarnkowa, Kasztelany.
      A jak kogoś interesują regionalne koncerniaki , to także oba Specjale EB oraz Kapera.
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        #4
        Dorzucę jeszcze coś z Browaru na Jurze. Co do Grybowa trafiłem na same przeterminowane, więc znajdę inne źródło.

        Comment

        • marcopolok
          Senior
          • 10-2001
          • 2334

          #5
          Na giełdzie będzie dostępny duży wybór piw zza naszej południowej granicy.
          Zachęcam do wcześniejszej rezerwacji na PW.
          Do wyboru: Bernard 2 rodzaje, Bohemia 3 rodzaje, Primator (pełny wybór), Samson Ćerne, Zlatopramen Ćerne, Breźniak, Opat Novic.
          bez brody...

          Comment

          • adi_999
            Senior
            • 11-2004
            • 425

            #6
            Chełm - Żywiec

            Kolekcjoner z Ukrainy prosił mnie o podanie info:jak dostać się z Chełma ( taka pisownia ?) do Żywca?
            czy PKS-em , pociągiem?
            godziny odjazdów ?
            mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              #7
              Jest delikatna szansa. że na giełdzie (w piątek lub sobotę) pojawi się i moja skromna osoba. Mam odstawione na wymiankę ponad 20 szt. piw zagranicznych. Łotwa, litwa, rosja, włochy, dania i coś tam jeszcze (skleroza) Najchętniej swoje piwska bym wymieniłbym na zagranicę której jeszcze nie piłem i mam nadzieję, że z tym nie będzie na giełdzie problemu.
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • gobong
                Senior
                • 04-2005
                • 658

                #8
                Na pewno są autobusy do Katowic, PKS. Jeden rano drugi wieczorem. Dokładnych godzin nie pamiętam. Z Katowic do Żywca już łatwiej.Bezpośrednich pociagów chyba brak, był do Katowic ale chyba zlikwidowali. Zreszta autobus jest tańszy. Ten nocny jedzie krótsza trasą .
                Last edited by gobong; 08-06-2009, 21:51.

                Comment

                • chitos
                  Senior
                  • 02-2009
                  • 195

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                  Na Grybów byłbym chętny.
                  Mogę przywieźć różne Krajany (ale nie wiem, czy Nakela), Czarnkowa, Kasztelany.
                  A jak kogoś interesują regionalne koncerniaki , to także oba Specjale EB oraz Kapera.

                  Kaper jest dostępny w co najmniej jednym markecie w Żywcu, więc chyba nie warto go przywozić na giełdę.

                  Comment

                  • karin861
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 597

                    #10
                    Z Katowic do Żywca jeżdżą również pociągi osobowe, więc nie byłoby problemu z tym środkiem lokomocji. Czas jazdy ok 1h 45 min, cena biletu normalnego ok. 15zł. Osobowy 2 klasa.
                    Last edited by karin861; 09-06-2009, 09:59.
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19166

                      #11
                      Chciałbym zauważyć, że to temat "Giełda piwna", czyli z gatunku wymienię/nabędę/zbędę a nie porady jak dojechać do Żywca.

                      a w rzeczonym temacie przywiozę coś swojego, ostatnie sztuki z dawnej lokalizacji.
                      Last edited by e-prezes; 09-06-2009, 10:14.

                      Comment

                      • Adam50
                        Senior
                        • 10-2006
                        • 321

                        #12
                        Giełda

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                        No to ja napiszę czego szukam. Krajana Nakela i Ambera Remusa. W zamian coś z dużej oferty Marii i nie tylko.
                        Tak się składa, że na giełdę mogę przywieść: Amber Remus i browary Kormoranu.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          #13
                          Z GABa ale tylko Super Mocne.Niestety tylko to jest u mnie dostępne.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • adi_999
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 425

                            #14
                            Piwo na giełde żywiecką

                            jeśli ktos chętny zapraszam na PW. jeżeli nie ma jakiegos polskiego piwka na zdjęciu którego poszukujesz - napisz
                            Attached Files
                            mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19166

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Tak się składa, że na giełdę mogę przywieźć coś ze Szczyrzyca, Pokrówki (Jagiełło) lub Grybowa. Ktoś chętny?
                              Z racji ceny piwa konfekcjonowanego ze Szczyrzyca wymienię najchęniej za piwo z któregoś z browarów restauracyjnych, których piw nie piłem: Tumski, Złoty Róg, Kowal, Brovarnia, Płock, Brovaria.

                              Z piw nie rzemieślniczych, chętny jestem na: Zodiaka, Racibórz i nowe wynalazki koncernów niepasteryzowany Bosman i Piast oraz Kasztelan. Jak zwykle koźlaki (zagraniczne) też mnie interesują.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎