Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile trzymacie piwa w piwniczce itp.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • granat862
    Senior
    • 12-2004
    • 945

    Ile trzymacie piwa w piwniczce itp.

    Zaintrygowany wypowiedzia Sety z watku o Porterze Okocimia

    ... Większość (no spora część) forumowiczów leżakuje piwo przed spożyciem. Ja np w piwniczce mam około 200 piw. Chociaż 4 lata to szacuneczek Docent!
    ciekawi mnie ile piwa chomikujecie i jak długo

    Ja na ta chwilę skromnie, 12 (po 3 sztuki ) porterów i kilka Fraterów. Najdłużej leżakuje Grand 14 miesięcy.
    Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika granat862 Wyświetlenie odpowiedzi
    ciekawi mnie ile piwa chomikujecie i jak długo
    U siebie w piwniczce mam piwa z Browaru Kopyra, najstarsze z pierwszej warki (2-3 but.) w październiku będą miały 5 lat. Z komercyjnych jest trochę porterów, a gros piw które mam w piwniczce to piwa, które przeterminowały się u mnie w sklepie.

    Trochę światła na Twoje pytanie rzuca ten felieton, a zwłaszcza dyskusja, która się po nim rozwinęła.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • snorre
      Senior
      • 02-2006
      • 655

      #3
      W piwnicy mam ok. 50 piw. Są to portery, belgijskie piwa oraz kilka imperial stoutów. Plus trochę piw na bieżącą konsumpcję (nie chcę zajmowac rodzinie lodówki ). Najdłużej stoi Koźlak z Juranda - nie wiem kiedy go wypiję, żal mi. Imperial Stouty stoją ok. 2 lat - tu też powodem jest znikoma dostępnosc w Polsce tego wspaniałego gatunku piwa (czekam właśnie na dostawę z Londynu).
      Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        W tym wątku też jest o piwniczce http://www.browar.biz/forum/showthre...light=Remanent
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎