Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, pl. Piotra i Pawła 4/5, Piwnica Kany [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TCT
    Senior
    • 04-2007
    • 135

    Szczecin, pl. Piotra i Pawła 4/5, Piwnica Kany [zamknięte]

    Lokal istniejący od paru dobrych lat, ale dopiero ostatnio wprowadził jakieś ciekawe menu (z punktu widzenia tego Forum). Wnętrza to nastrojowa ceglana piwnica, w której często odbywają się różnorakie wernisaże, spotkania artystyczne itd. W karcie smaczne dania, herbaty, różnorakie alkohole oraz:
    z kija Tyskie i Lech
    z butelek: Amber pod postacią Żywego, Koźlaka, Granda
    Baltas Extra i Wheat,
    Miodowe z Krajana,
    Staropramen i Zlatopramen
    Bosman n/p
    Frater Pszeniczny
    Ceny - od 7 do 8 zł. Ogólnie może żaden szał ciał i uprzęży ale jakby ktoś przebywał w tym rejonie nie jest skazany na KP, CO itd.
    Aha, wejście po schodkach w dół od strony Trasy Zamkowej.

    Czynne:
    ndz-czw: 15-24, pt-sob: 15-02

    facebook
    Last edited by Pendragon; 10-11-2012, 14:56.
    "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
    art. 86 Konstytucji RP
  • TCT
    Senior
    • 04-2007
    • 135

    #2
    Nie wiem skąd ja te godziny wziąłem - otwarte od 15. Ale najważniejsze - Tyskacz odszedł w niepamięć - teraz z kija chyba nadal Lech ale i Primator: jasny, ciemny i pszeniczny po 7zł.
    "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
    art. 86 Konstytucji RP

    Comment

    • Nadodrzak
      Member
      • 04-2011
      • 73

      #3
      Na niedzielnym będąc spacerze zaszedłem do Piwnicy Kany obejrzeć jak sprawa wygląda po remoncie i małe zaskoczenie, do nalania był tam sobie ni mniej ni więcej tylko Kozel, ciemny. Jasny był jeszcze do niedawna, ale z powodów dystrybucyjnych nie ma i nie będzie raczej. Ciemny natomiast jeszcze jest i jakiś czas jeszcze pogości. I chociaż ciemne piwa mniej mnie urzekają, to dwa szybkie ciemne Kozelky ( ) ucieszyły mnie bardzo i smakowały wyśmienicie.

      Z kronikarskiego obowiązku dodam, że w butelkach były także noteckie, Franziskaner i kilka innych, ale raczej mniej ciekawych (np. Kasztelan).
      Zôpadny Kaszëba

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        A oprócz tego Kozla, to z beczki bez zmian?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Nadodrzak
          Member
          • 04-2011
          • 73

          #5
          Zdaje się, że z drugiego kranu leciał Lech i raczej nic więcej.
          Zôpadny Kaszëba

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎