Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Starogard Gdański, Dmowskiego 14, EkoSmak (zamknięte - zmiana lokalizacji)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Starogard Gdański, Dmowskiego 14, EkoSmak (zamknięte - zmiana lokalizacji)

    Dziś nastał wspaniały dzień dla mnie, otóż mam w mieście.. Ciechana!
    Mam tę satysfakcję, że przyczyniłem się niejako od powstania tego sklepu, gdyż rok temu rozsmakowałem współwłaściciela tego sklepu w dobrych piwach do tego stopnia, że postanowił otworzyć sklep, a w przyszłości nawet coś więcej

    Dziś wjechała pierwsza partia Ciechana, a w niedalekiej przyszłości ma być Konstancin i Czarnków. W trochę dalszej, mam nadzieje, Gościszewo i Fortuna. Będę lobbować za kolejnymi browarami

    W sklepie do kupienia także żywność ekologiczna - sery i masło z Korycina (i nie tylko), pieczywo oraz wędliny (np. kiełbasa lisiecka). Nie należy się sugerować nazwą i asortymentem, mimo że to sklep ze zdrową żywnością, to ceny bynajmniej nie przypominają tych z podobnych sklepów z wielkomiejskich galerii. Cena Ciechana przypominają te z gdańskiego Smaku czy Anola.

    Uwaga - sklep otwarty jest w nietypowych jak na Starogard godzinach - od 9 do 17
    Na ulicę Dmowskiego najłatwiej trafić od strony Gdańska - jest to boczna od Gdańskiej, druga ulica w lewo za wiaduktem. Sklep jest na rogu ul Dmowskiego i Traugutta, po prawe stronie idąc od Gdańskiej, za barem "Kmicic".

    Sklep zapowiada się najlepsze miejsce w mieście na piwne zakupy. Właściciel jest pasjonatem piwa, więc chyba mamy na to gwarancję. Szkoda tylko , że to dla mnie drugi koniec miasta.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Ceny: Wyborne - 2,60; Mocne - 2,90 (plus kaucja 0,50).
    Cen pozostałych piw nie dane mi było poznać, gdyż zostały wykupione w 1 dzień! Po mojej wizycie zostało już tylko 25 Mocnych, a pierwsza dostawa była w ilości 12 skrzynek. Jak się okazuje - dużo za mało

    Sklep posiada swoją stronę, ale niewiele z niej możemy się dowiedzieć http://www.ekosmak.com.pl/

    Godziny otwarcia w sobotę różnią się od tych podanych na stronie, na drzwiach zastałem dziś kartkę, że w soboty czynne od 8 do 13. W dni robocze nadal od 9 do 17.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • koko
      Junior
      • 03-2003
      • 1

      #3
      Na stronie podany jest adres na ulicy Armii Krajowej nie na Dmowskiego. Więc jak jest z tym adresem ?

      Pozdrawiam
      koko

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        1 lipca sklep zmienił lokalizację. Póki co czeka na nową koncesję na sprzedaż piwa. W poniedziałek, gdy tam byłem, to jej jeszcze nie miał. Może przez te kilka dni coś się zmieniło. A piwo czeka w piwnicy na możliwość handlu. Za to można kupować wędliny i sery
        Nie pisałem o tej zmianie właśnie czekając na uzyskanie koncesji.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Temat należy zamknąć.
          Nowe miejsce tego sklepu tu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?p=838654

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎