Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spendrups, Norrlands Guld Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yendras
    Senior
    • 12-2001
    • 2052

    Spendrups, Norrlands Guld Export

    Norrlands Guld
    Export
    Spendrups Bryggeri, Stockholm
    alk. 5,3 %, ekstraktu nie podano
    puszka 0,33

    Piana i kolor nieznane (piłem prosto z blachy ). W smaku słodkawo - owocowa nuta. Dość cienkie. Można wypić, ale bez rewelacji: trójczyna.
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #2
    Otrzymane dzięki uprzejmości Abernacka... akurat odwiedził naszych północnych sąsiadów... i otrzymałem w prezencie puszeczke tego piwka.

    Jak to piwo z dużych browarów smakuje bardzo podobnie do naszych koncerowych produktów. Pachnie jak tyskie... smakuje...jak Lech... a pieni się jak Żywiec. Ale niczego niemożna zarzucić.

    Ocena 3,5
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Aktualna fotka:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Sven
        Senior
        • 09-2003
        • 1211

        #4
        Calkiem poprawne.

        Kupione w Ikei, wypite ze szkla. Piana srednia, zapach chmielowy, w smaku rownowaga chmielu i slodu. Nic rewelacyjnego ale dosc dobre.
        Celia, cerevisia et conventus.

        Comment

        • michioso
          Senior
          • 10-2002
          • 112

          #5
          Bardzo przyjemne piwko jak na warunki szwedzkiego koncernu. Wypite dzięki uprzejmości kolegi przebywającego w Skandynawii na wakacjach Piana średnia, zapach chmielowy, w smaku słodowo-owocowe. Nie powala na kolana, ale jeśli będę miał okazję to z przyjemnością powtórzę

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Aktualna fotka:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              #7
              W zapachu bez rewelacji, puszka mikreńka (nie wiem czy mogę wrzucić zdjęcie, ale mam i oryginalne szkło i puszkę, a wszyscy inni pokazują flaszki). W smaku jeden łyk i browar znikł, orzeźwiające, nawet jest goryczka, śmieszna terminologia wg Szwedów, bo to "piwo mocne". Jako ciekawostka przyrodnicza i żeby ktoś mi przywiózł-tak. Długa data ważności, bo aż do czerwca 2015.

              Last edited by Petitpierre; 15-11-2014, 10:21.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9732

                #8
                Piwo jasnozłote, klarowne.
                Piana biała, drobna, średniowysoka i niezbyt trwała.
                Zapachowo słabo - mokry karton, lekkie owoce... .
                W smaku lekka, nieco tępawa, goryczka, posmak owocowy z akcentem słodowym.
                Gaz typowo lagerowy, dość wysoki.
                Całkiem ładna puszka 0,33, na niej herb z łosiami i pstrągami (?), niżej pejzaż norrlandzki z lisem i łosiem. Wzornictwo puszki to chyba najmocniejsza strona tego piwa... .
                Kolega przywiózł, i cóż, że ze Szwecji?

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎