Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kielce, Śniadeckich 3, Delikatesy Aga (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MlodyCK
    Junior
    • 04-2009
    • 10

    Kielce, Śniadeckich 3, Delikatesy Aga (zamknięte)

    Sklep blisko Placu wolności.

    Czynny od poniedziałku do piątku od 6 do 22, w soboty i w niedziele od 8 do 22.
    Podobnie jak w przypadku sklepu na Romualda właściciele są Ci sami, tutaj wypiszę browary jakie można zakupić:
    Janów Lubelski, Kłodawa, Kormoran, Amber, Krajan, Ciechanów, Witnica, Fortuna, Browary Łódzkie, Jabłonowo, Konstancin, Browar na Jurze, Jagiełło.

    Spisu piwa podawać nie będę, bo na dzień dzisiejszy oferta nie jest pełna, to jednak w czym wybierać jest, możecie mi wierzyć

    Od Piwek ciemnych, aż po Lagery, każdy znajdzie coś dla siebie, nawet Kwas Chlebowy czy Krzepiak - napoje bezalkoholowe, dla każdego kierowcy, a wiem z doświadczenia, że czasem Piwka napić się nie można.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    No proszę, a jeszcze tydzień temu Kielce wydawały się piwną pustynią!
    MlodyCK - wybierasz się do sklepu na Staszica? Ktoś tam ponoć widział ciekawe piwa, ale brakuje opisu sklepu.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      A co to za pytanie w temacie konkretnego sklepu. PW koledze nie działa?
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Słusznie, mea culpa, nie pomyślałem, zagalopowałem się

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • MlodyCK
          Junior
          • 04-2009
          • 10

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          No proszę, a jeszcze tydzień temu Kielce wydawały się piwną pustynią!
          MlodyCK - wybierasz się do sklepu na Staszica? Ktoś tam ponoć widział ciekawe piwa, ale brakuje opisu sklepu.
          HA!!! Bez komentarza

          Staszica, no niekoniecznie, bo ja szczerze powiedziawszy przebywam na Romualda, to na Śniadeckich, jestem spokrewniony z właścicielem, także oba sklepy znam doskonale
          W każdym bądź razie zapraszam wszystkich, Forumowiczów witamy chętnie z otwartymi rękoma

          Co do Staszica, słyszałem, że nie ma tam tak ogromnego wyboru, ale co nieco się tam znajdzie. Nie wiem, nie byłem, ale wybiorę się i wam zdam sprawozdanie


          Wracając do Śniadeckich, Właściciel szykuje specjalną niespodziankę dla prawdziwych Smakoszy, więcej powiedzieć nie mogę, ale gdy spotkacie sympatycznego pana w okularach, to proponuję zapodać hasło: "Browar.Biz". :P na pewno się ucieszy

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            A czy może jest szansa na Czarnków? Klienci są gwarantowani

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • darko
              Senior
              • 06-2003
              • 2078

              #7
              Dobrze zaopatrzony sklep. Dwie duże lodówki bez logo, a w nich Racibóż, Fortuna, Ciechanów itd. Do tego sporo czeskich piw na półce (m. in. Svijany i Cerna hora - ja kupiłem jagodowe). Ceny dosyć wysokie, za Twierdzowe i dwa czeskie zapłaciłem 15 zł.

              Comment

              • delvish
                Senior
                • 11-2004
                • 3508

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                Dwie duże lodówki bez logo, a w nich Racibóż
                Jakiś nowy browar?
                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                (Frank Zappa)

                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                Comment

                • darko
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 2078

                  #9
                  Ups

                  Comment

                  • Orzelek76
                    Junior
                    • 11-2009
                    • 15

                    #10
                    Odwiedziłem wczoraj polecany przez Was sklep i muszę przyznać, że wybor piwa duży (choć brakuje kilku moich ulubionych browarów), a obsługa przesympatyczna Wziąłem kartę stałego klienta, bo pewnie będę tam wracał

                    Comment

                    • Orzelek76
                      Junior
                      • 11-2009
                      • 15

                      #11
                      Sklep na Śniadeckich zmienia profil - nie będzie już spożywki, tylko samo piwo! Po mojej sugestii chłopak za kasą obiecał zastanowić się na wygospodarowaniem miejsca na surowce i sprzęt do warzenia

                      Comment

                      • lisiewski
                        Senior
                        • 12-2009
                        • 459

                        #12
                        To się porobiło w CK. Jak widać trend w dążeniu ku piwnej różnorodności nie omija i tego miasta. W ramach offtopu dodam tylko swoje życzenie by w Kielcach powstał wkrótce choćby mały browar restauracyjny.

                        Comment

                        • jurcio6
                          Member
                          • 12-2010
                          • 48

                          #13
                          Czy sklep jeszcze prosperuje? Nie mogłem go ostatnio zlokalizować, wcześniej nigdy tam nie byłem..
                          Piwo jest dobre, piwo pić trzeba, kto pije piwo ten pójdzie do nieba! :)

                          Comment

                          • Orzelek76
                            Junior
                            • 11-2009
                            • 15

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurcio6 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czy sklep jeszcze prosperuje? Nie mogłem go ostatnio zlokalizować, wcześniej nigdy tam nie byłem..
                            Kiedy ostatnio byłem tam tydzień temu to prosperował
                            Dowiedziałem się nawet, że właściciele otwierają kolejny sklep z piwem w Kielcowni

                            Comment

                            • jurcio6
                              Member
                              • 12-2010
                              • 48

                              #15
                              Kurcze, w którym to dokładnie jest miejscu? Jak się idzie od Seminaryjskiej, mija się Śniadka i po prawej czy po lewej? Za którą bramą, pierwszą czy drugą? :>

                              Wcześniej ponoć było tam Noteckie - jak jest teraz? Z działu marketingu z Czarnkowa dostałem info, że obecnie nie ma sklepu w świętokrzyskim z tym piwkiem ;/ Może się jednak mylili?
                              Piwo jest dobre, piwo pić trzeba, kto pije piwo ten pójdzie do nieba! :)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎