Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep z ciekawym piwem w Koszalinie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ximal
    Member
    • 02-2009
    • 65

    Sklep z ciekawym piwem w Koszalinie?

    Czy ktoś z Koszalina może polecić jeszcze jakiś sklep z dużym wyborem piwka bo będę w sobotę w okolicach Koszalina i chętnie jakieś dobre piwko bym skosztował.
    To Beer or not to Beer that is a KoelschBeer
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Post wydzielono z tematu Koszalin, Połtawska 10, Torg 1.

    Proszę o niezadawanie tego typu pytań w temacie o konkretnym sklepie. Jest to sprzeczne z zasadami działu Sklepy z piwem.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • zipkeczup
      Senior
      • 07-2008
      • 215

      #3
      -monopol na Władysława IV naprzeciwko Netto,
      -Piotr i Paweł w Galerii Kosmos naprzeciwko PKS/PKP,
      -Kowal w piwnicach Broka
      -Torgi i Sano wybór mizerny - masówka zagraniczna
      Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

      Comment

      • zipkeczup
        Senior
        • 07-2008
        • 215

        #4
        - Torgi i Sano - Połczyn Full, Brewery, Strzelec jasny i mocny, Górskie pils i mocne, Kaper z polskich (niedostępne w Piotrze i Pawle, połczyńskie chyba w monopolu na Władka)
        - nic więcej nie znajdziesz, nie masz co szukać
        Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          W Żabkach (nie wszystkich) jest Czarnków. Polecam tę na 1 Maja, 50 metrów od Zwycięstwa.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • zipkeczup
            Senior
            • 07-2008
            • 215

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            W Żabkach (nie wszystkich) jest Czarnków. Polecam tę na 1 Maja, 50 metrów od Zwycięstwa.
            W Piotrze i Pawle również są Noteckie, na dodatek można kupić sobie całą walizeczkę. Dlatego napisałem, że nie ma co dalej szukać
            Last edited by zipkeczup; 17-06-2009, 06:28.
            Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

            Comment

            • ximal
              Member
              • 02-2009
              • 65

              #7
              Dzięki wszystkim za info, wasze
              To Beer or not to Beer that is a KoelschBeer

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                W Piotrze i Pawle w Galerii Kosmos jest w tej chwili promocja na niepasteryzowane Noteckie - przecena z 1.99 na 1,83. Termin ważności to 4.07. Co dziwne - nie było Eire tylko to promocyjne Noteckie i to tylko zaraz przy wejściu, w dziale piwnym Czarnkowa nie było.

                100 metrów dalej na Dworcowej w Żabce nie ma nic ciekawego. Czarnków jest w tej na 1 Maja, ale tu z kolei nie ma niepasteryzowanego, chociaż pół roku temu było, czyżby nie schodziło? Jest tu także Brok Sambor i Export, tak więc polecam te 2 miejsca (Galeria Kosmos i Żabka na 1 Maja).

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zipkeczup Wyświetlenie odpowiedzi
                  -monopol na Władysława IV naprzeciwko Netto,
                  A coś więcej o tym sklepie? Asortyment oraz dokładniejszy adres (róg ulicy) by się przydał.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • zipkeczup
                    Senior
                    • 07-2008
                    • 215

                    #10
                    Dokładnie znajduje się przy skrzyżowaniu ze światłami z ulicą Wańkowicza i Kutrzeby. Co do asortymentu, to z polskimi piwami bieda, można jedynie czasem jakiegoś Połczyna dorwać. Jeśli chodzi o zagranicę - to sporo Brytanii, Belgii, trochę Czech, Niemiec, Litwy, Ukrainy i często trafia się jakaś ciekawostka.

                    A skoro już odgrzaliśmy temat, to w Torgach można kupić połczyńskie piwo Fuhrmann.
                    Last edited by zipkeczup; 19-11-2009, 18:57.
                    Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zipkeczup Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeśli chodzi o zagranicę - to sporo Brytanii, Belgii, trochę Czech
                      Te Czechy mnie interesują - zapewne tylko koncernówki (Staoprameny itp)? A może jednak coś mniejszych browarów?
                      Last edited by Pendragon; 19-11-2009, 19:37.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • zipkeczup
                        Senior
                        • 07-2008
                        • 215

                        #12
                        Powiem szczerze, że ostatnio byłem w tym sklepie we wrześniu, więc pewnie trochę się tam pozmieniało. Jednak wówczas na pewno były różne Zubry, Litovel, Cerna Hora i Holba. Czy coś jeszcze z Czech? Nie pamiętam (pomijając pospolite Staroprameny, Budweisery i Hemp Valley).
                        Last edited by zipkeczup; 20-11-2009, 08:24.
                        Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

                        Comment

                        • michael23
                          Junior
                          • 07-2013
                          • 2

                          #13
                          Pozwolę sobie odkopać temat, i ponowić pytanie z pierwszego postu.
                          W paru sklepach byłem, ale wszędzie było mniejwięcej to samo: Kormoran, Mirosław, i czasami inne. Nigdzie nie znalazłem np. Alebrowaru, Pinty.

                          Comment

                          • zipkeczup
                            Senior
                            • 07-2008
                            • 215

                            #14
                            W chwili obecnej, oprócz Piotra i Pawła (standardowy,trochę okrojony asortyment dla Piotra i Pawła) obok dworca PKS/PKP oraz sieci Napoleon (kilka sklepów w Koszalinie, w których od czasu do czasu jest coś ciekawego), na pewno najlepszy jest nowy sklep - Koneser przy ulicy Zientarskiego (nowy blok przy nowej ulicy z płyty - koło Biedronki na skrzyżowaniu 4 marca, Zwycięstwa i Traugutta). W Koneserze widziałem w piątek m. in. Birbant, Pinta, Doctor Brew, Grybów, Podróże Kormorana, Witnica (IPA), Gościszewo (bez Ale Browaru) i nie wiem w sumie co jeszcze, trochę mniej ciekawych pozycji.

                            Sieć Torg została przejęta przez Żabkę. Połczyn można dostać sporadycznie w Sano i to co jest w Napoleonach. Kowal dostępny na tę chwilę w butelkach chyba tylko w Kowalu. Brok Sambor i Export () w każdym sklepie.
                            Last edited by zipkeczup; 06-07-2014, 17:14.
                            Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

                            Comment

                            • michael23
                              Junior
                              • 07-2013
                              • 2

                              #15
                              Dzięki za odpowiedź. Mieszkam obok Zientarskiego, a tam nie byłem jeszcze, jak to mówią najciemniej pod latarnią.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎