Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca dla birofila w Olsztynie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kazimierz_W
    Senior
    • 05-2009
    • 689

    Praca dla birofila w Olsztynie

    Witam
    Już niebawem otwieram w Olsztynie sklep pod nazwą Piwa Regionalne. Będzie to sklep hobbystyczny. Poza szerokim wyborem piwa w swej ofercie będę miał również literaturę, kufle, zakąski, sprzęt oraz surowce do domowego warzenia piwa.
    Zatrudnię do pracy w sklepie briofila, z dużą wiedzą na temat piwa, kultury piwnej, surowców i sprzętu do domowej produkcji. Ponadto przydały by się jeszcze umiejętności interpersonalne by "sprzedać" wiedzę oraz towar klientowi.
    Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy wraz z CV.
    Browar Bociana smaczny od rana
    Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

    http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #2
    oj, kaziu... kim jest briofil? specjalistą od serów brie? przecież to jest poważna oferta biznesowa!
    veni, emi, bibi

    Comment

    • Cyrkonia
      Senior
      • 10-2001
      • 1936

      #3
      szkoda że ja za cienka w te klocki
      może siedzenie w sklepie byłoby lepsze od Kortowa.......... :/
      www.stat-gra.pl

      Comment

      • Kazimierz_W
        Senior
        • 05-2009
        • 689

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
        oj, kaziu... kim jest briofil? specjalistą od serów brie? przecież to jest poważna oferta biznesowa!

        hahahahaahaha zupełnie nie wiem skąd wpadłem na takie słowo, heheh. Alem się wygłupił. A oferta rzeczywiście jest poważna. Oczywiście chodziło mi o birofila.
        Tfur mam nadzieję będziesz na przecięciu wstęgi. Należy Ci się za okazaną pomoc.
        Browar Bociana smaczny od rana
        Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

        http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

        Comment

        • muzealnik
          Senior
          • 09-2007
          • 141

          #5
          Czekamy!
          Nasze nogo przebierają już z niecierpliwością.
          Kwiaty w przygotowaniu, ale w sklepie ruch mały.
          Specjanie w tym celu zmieniłem kierunek psiej przechadzki.
          Życze powodzenia - tak jak Cyrkonia - chętnie bym zasiadł, ale cóż obecny stołek trzyma.
          Mam nadzieję, że odpowiedni kandydat juz za chile zapuka do drzwi.
          coś z piwem zrobić... próbuję

          Comment

          • muzealnik
            Senior
            • 09-2007
            • 141

            #6
            Poza tymmoże warto zwołać wielki olsztyński zlot miłosników złotego płynu.
            Moglibyśmy się poznać w większym gronie, bo małe grupy utzymują już kontakty (zdrowie grupy skupionej wokół Browaru Wojcieszka ).
            Fajnie byłoby spotkać się i pogadać, jakie są wasze piwne plany, pasje i oczekiwania zmian w Olsztynie (chwała Piwom Regionalnym i planom Browaru Restauracyjnego).
            coś z piwem zrobić... próbuję

            Comment

            • Kazimierz_W
              Senior
              • 05-2009
              • 689

              #7
              Idea jak najbardziej słuszna i mam nadzieję, że moja skromna inicjatywa gospodarcza stanie się przyczynkiem takich spotkań. Myślę, że pierwsze mogłoby się odbyć pod koniec sierpnia przy okazji degustacji piw belgijskich, które planuje zorganizować.
              Nieoficjalnie pochwalę się, że startujemy 12 sierpnia. Jeszcze ostatnia prosta czyli zezwolenie od Urzędu Miasta, SANEPID już za mną
              Browar Bociana smaczny od rana
              Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

              http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

              Comment

              • woyteck
                Junior
                • 12-2005
                • 17

                #8
                Browar Wojcieszka jak najbardziej jest za. Zachęcamy olsztyńskich piwoszy przez duże "P" do składania propozycji miejsca i czasu spotkania. Moja skromna propozycja to restauracja MY FISH. Termin do dyskusji.

                Comment

                • woyteck
                  Junior
                  • 12-2005
                  • 17

                  #9
                  Do Kazimierza_W
                  Czy obsada w Piwach Regionalnych już ustalona, czy znajdzie się może miejsce dla skromnego olsztyńskiego piwowara domowego.
                  Pzdr

                  Comment

                  • Kazimierz_W
                    Senior
                    • 05-2009
                    • 689

                    #10
                    A ja z kolei myślałem, że koro mamy jeszcze lato i mieszkamy w Olsztynie to fajniej byłoby nad jeziorem. Na przykład wynająć cały bar na plaży za Novotelem. Czyli w scenerii pięknych okoliczności przyrody
                    Browar Bociana smaczny od rana
                    Słuchaj Zakładu Patologii Dźwięku w każdy czwartek od 22.00 na www.uwmfm.pl or die!!

                    http://pl-pl.facebook.com/pages/Zak%...10390938984626

                    Comment

                    • muzealnik
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 141

                      #11
                      Uwagi skromnego muzealnika ziębiniętego nieco w gotyckich muach:
                      1. Woyteck - skromy piwowar domowy - może tak, ale nargoda w Żywcu wskazuje na doświadczenie. Przy okazji moj Belg kłania sie d butli Mistrzu!
                      2. Fajnie będzie jak sklep otworzy swe podowje - mam nadziję tylko, że ceny nie puszczą nas z torbami.
                      3. Data 12 sierpnia jest najlepsza z możliwych bo:
                      12 - otwarcie sklepu
                      13 - Kunkurs w Malobrku - jadziem a jak!
                      14- wolne za 15
                      15 - wolne bo sobota itd.
                      Otwarcie sklepu pozwoli na wzbogacenie programu nieco dłuższego weekendu.
                      4. Belgijska degustacja - brzmi ok.
                      5. Co do miejsca rozumiem Woytcka i jego propozycję MY Fisha. To tam ma być w przyszłości Browar Restauracyjny. A w tej chwili w zaciszu zamku i nad szumiacym wodospadem dają niepasteryzowane BK i Ciechanki. Może warto zatem by takze miejsca chcące wzbogacić piwną kulturę w Olsztynie stały się sobie bliższe.
                      Myślę, że podzielam zdanie Grupy Wojcieszkowej (w całym skądzie) - cieszymy sie i musimy spotkać się osobiści przy najbliższej okazji
                      coś z piwem zrobić... próbuję

                      Comment

                      • woyteck
                        Junior
                        • 12-2005
                        • 17

                        #12
                        Propozycja ciekawa. Dawno już nie byłem w tych stronach. Jestem ciekaw ile osób należy zwołać aby wynająć cały bar. I pytanie kluczowe jakie ciekawe piwa serwuje ów bar.

                        Comment

                        • woyteck
                          Junior
                          • 12-2005
                          • 17

                          #13
                          Zapowiada się arcyciekawy dłuższy sierpniowy weekend pod znakiem dobrych piw. Mam nadzieje.
                          P.S. Czy któryś z olsztyńskich piwowarów wybiera się do Malborka na konkurs. Dobra okazja do spotkania i pogadania.

                          Comment

                          • muzealnik
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 141

                            #14
                            Brnąc w marginalny wątek Malborski - wybieram się ja na fotelu z tyłu.
                            Akcja bilety na zamek rozpoczęta.
                            Może powinniśmy namówić WG z GW
                            coś z piwem zrobić... próbuję

                            Comment

                            • woyteck
                              Junior
                              • 12-2005
                              • 17

                              #15
                              Można spróbować. Aczkolwiek liczba miejsc w bolidzie mocno ograniczona a chętnych przybywa.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎