Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja Tyskich etykiet

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andrzej_bbb
    Junior
    • 06-2009
    • 9

    Moja kolekcja Tyskich etykiet

    Witam. Zbieram etykiety(odklejane)z wszystkich browarów i piw zagranicznych, ale podstawą mojej kolekcji są Tychy,bo od tego zaczołem.
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Witaj na forum ale i co w związku z powyższem ?
    Wielu kolekcjonerów zbiera ety z Tychów...
    Last edited by Cooper; 05-07-2009, 21:11.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • andrzej_bbb
      Junior
      • 06-2009
      • 9

      #3
      Tak ogólnie rzecz biorąc to etykiety jak i Tyskie tak jak zainteresowanie birofilistyką to zaczołem od pażdziernika ubiegłego roku to co kupiłem w sklepach lub marketach a Tskie to te trochę starsze na Allegro ,aż trafiłem tutaj.

      Comment

      • andrzej_bbb
        Junior
        • 06-2009
        • 9

        #4
        I mam nadzieje ,że z szacunkiem do wszystkich zbuduje swoją kolekcje

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andrzej_bbb Wyświetlenie odpowiedzi
          Tak ogólnie rzecz biorąc to etykiety jak i Tyskie tak jak zainteresowanie birofilistyką to zaczołem od pażdziernika ubiegłego roku to co kupiłem w sklepach lub marketach a Tskie to te trochę starsze na Allegro ,aż trafiłem tutaj.
          FCJP. Ło matko. Potężne zdanie a tylko jeden przecinek i kilka błędów. Częśc braci forumowej dostaje tzw. torsji. Popraw się, bo inaczej bedziesz miał tu ciężko.

          P.s W mojej klawiaturza brak literki c z kreseczką tzw ci i juz nie będzie
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • andrzej_bbb
            Junior
            • 06-2009
            • 9

            #6
            Może popełniam błędy i nie nam wprawy w posługiwaniu się komputerem.Ale ten post jest dla kolekcjonerów a nie dla polonisty.

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andrzej_bbb Wyświetlenie odpowiedzi
              Może popełniam błędy....Ale ten post jest dla kolekcjonerów a nie dla polonisty.
              I tu się k..na............................. mylisz
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andrzej_bbb Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale ten post jest dla kolekcjonerów a nie dla polonisty.
                To kolekcjonerzy nie muszą znać języka polskiego czy twierdzisz, że kolekcjonerzy to analfabeci więc dla nich nie należy starać się pisać poprawnie?
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • andrzej_bbb
                  Junior
                  • 06-2009
                  • 9

                  #9
                  Przepraszam wszystkich,ale niczego takiego nie miałem na myśli. Przede wszystkim nikogo nie miałem zamiaru obrażać.

                  Comment

                  • zgroza
                    Senior
                    • 03-2008
                    • 3597

                    #10
                    Jak się nazywał ten program? Czarno-czerwone motywy?
                    Procedura wywołania literki ć: Caps lock, shift + alt + c, Caps lock
                    Lotna ekspozytura browaru

                    Też Was kocham.

                    Comment

                    • birofil1b
                      Member
                      • 10-2004
                      • 37

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak się nazywał ten program? Czarno-czerwone motywy?
                      Procedura wywołania literki ć: Caps lock, shift + alt + c, Caps lock
                      andrzejbbb, nie przepraszaj , postanowiłeś sobie coś kolekcjonować z birofilistyki to OK. zbieraj sobie , ci co Cię krytykują wcale nie byli lepsi , wystarczy sprawdzić ich dorobek na tym portalu - cienizna , wyjątkiem jest koleś COOPER, reszta lubi sobie pogadać albo się powymądrzać . Olej to .

                      Comment

                      • waclaw67
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 485

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika birofil1b Wyświetlenie odpowiedzi
                        andrzejbbb, nie przepraszaj , postanowiłeś sobie coś kolekcjonować z birofilistyki to OK. zbieraj sobie , ci co Cię krytykują wcale nie byli lepsi , wystarczy sprawdzić ich dorobek na tym portalu - cienizna , wyjątkiem jest koleś COOPER, reszta lubi sobie pogadać albo się powymądrzać . Olej to .
                        I racja i racja.Olej to i pisz dalej,przynajmniej dla tych co patrzą na zawartość postu.

                        Comment

                        • silvian
                          Senior
                          • 08-2008
                          • 727

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika birofil1b Wyświetlenie odpowiedzi
                          andrzejbbb, nie przepraszaj , postanowiłeś sobie coś kolekcjonować z birofilistyki to OK. zbieraj sobie , ci co Cię krytykują wcale nie byli lepsi , wystarczy sprawdzić ich dorobek na tym portalu - cienizna , wyjątkiem jest koleś COOPER, reszta lubi sobie pogadać albo się powymądrzać . Olej to .
                          A co jeśli krytyka jest słuszna? Widzę, że się się tworzy nowa świecka tradycja, piszmy z błędami i będzie fajnie a reszta niech się odpieprzy. Panowie nie róbmy z tego portalu czatu dla dyslektyków, i innych leniów z wymyślonymi schorzeniami.
                          "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                          Comment

                          • silvian
                            Senior
                            • 08-2008
                            • 727

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
                            I racja i racja.Olej to i pisz dalej,przynajmniej dla tych co patrzą na zawartość postu.
                            A Pan, Panie kolego nie powinien krytykować starszych stażem (nie koniecznie wiekiem) forumowiczów, zwłaszcza że własna kadencja w portalu jest kilkumiesięczna.
                            "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                            Comment

                            • waclaw67
                              Senior
                              • 06-2009
                              • 485

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                              A Pan, Panie kolego nie powinien krytykować starszych stażem (nie koniecznie wiekiem) forumowiczów, zwłaszcza że własna kadencja w portalu jest kilkumiesięczna.
                              OK.OK. Właśnie zlikwidowałem klawisz "odpowiedzi" na posty do czasu zdobycia odpowiedniego stażu na forum Browaru biz. Pozostanę ,jeśli "PAN" pozwoli, biernym
                              uczestnikiem dyskusji, starszych mających odpowiednie uprawnienia kolegów

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎