PDA

Wersja pełna: : Moja kolekcja Tyskich etykiet

andrzej_bbb
05-07-2009, 20:36
Witam. Zbieram etykiety(odklejane)z wszystkich browarów i piw zagranicznych, ale podstawą mojej kolekcji są Tychy,bo od tego zaczołem.

Cooper
05-07-2009, 21:10
Witaj na forum ale i co w związku z powyższem ? :rolleyes:
Wielu kolekcjonerów zbiera ety z Tychów...

andrzej_bbb
05-07-2009, 21:34
Tak ogólnie rzecz biorąc to etykiety jak i Tyskie tak jak zainteresowanie birofilistyką to zaczołem od pażdziernika ubiegłego roku to co kupiłem w sklepach lub marketach a Tskie to te trochę starsze na Allegro ,aż trafiłem tutaj.

andrzej_bbb
05-07-2009, 21:57
I mam nadzieje ,że z szacunkiem do wszystkich zbuduje swoją kolekcje

sibarh
05-07-2009, 21:58
Tak ogólnie rzecz biorąc to etykiety jak i Tyskie tak jak zainteresowanie birofilistyką to zaczołem od pażdziernika ubiegłego roku to co kupiłem w sklepach lub marketach a Tskie to te trochę starsze na Allegro ,aż trafiłem tutaj.

FCJP. Ło matko. Potężne zdanie a tylko jeden przecinek i kilka błędów. Częśc braci forumowej dostaje tzw. torsji. Popraw się, bo inaczej bedziesz miał tu ciężko.

P.s W mojej klawiaturza brak literki c z kreseczką tzw ci :D i juz nie będzie

andrzej_bbb
05-07-2009, 22:26
Może popełniam błędy i nie nam wprawy w posługiwaniu się komputerem.Ale ten post jest dla kolekcjonerów a nie dla polonisty.

sibarh
05-07-2009, 22:31
Może popełniam błędy....Ale ten post jest dla kolekcjonerów a nie dla polonisty.

I tu się k..na............................. mylisz :D

jacer
05-07-2009, 22:36
Ale ten post jest dla kolekcjonerów a nie dla polonisty.

To kolekcjonerzy nie muszą znać języka polskiego czy twierdzisz, że kolekcjonerzy to analfabeci więc dla nich nie należy starać się pisać poprawnie? :eek::eek::D

andrzej_bbb
05-07-2009, 22:47
Przepraszam wszystkich,ale niczego takiego nie miałem na myśli. Przede wszystkim nikogo nie miałem zamiaru obrażać.

zgroza
05-07-2009, 22:59
Jak się nazywał ten program? Czarno-czerwone motywy?
Procedura wywołania literki ć: Caps lock, shift + alt + c, Caps lock :D

birofil1b
24-07-2009, 19:52
Jak się nazywał ten program? Czarno-czerwone motywy?
Procedura wywołania literki ć: Caps lock, shift + alt + c, Caps lock :D

andrzejbbb, nie przepraszaj , postanowiłeś sobie coś kolekcjonować z birofilistyki to OK. zbieraj sobie , ci co Cię krytykują wcale nie byli lepsi , wystarczy sprawdzić ich dorobek na tym portalu - cienizna , wyjątkiem jest koleś COOPER, reszta lubi sobie pogadać albo się powymądrzać . Olej to .

waclaw67
24-07-2009, 21:26
andrzejbbb, nie przepraszaj , postanowiłeś sobie coś kolekcjonować z birofilistyki to OK. zbieraj sobie , ci co Cię krytykują wcale nie byli lepsi , wystarczy sprawdzić ich dorobek na tym portalu - cienizna , wyjątkiem jest koleś COOPER, reszta lubi sobie pogadać albo się powymądrzać . Olej to .

I racja i racja.Olej to i pisz dalej,przynajmniej dla tych co patrzą na zawartość postu.

silvian
25-07-2009, 08:01

A co jeśli krytyka jest słuszna? Widzę, że się się tworzy nowa świecka tradycja, piszmy z błędami i będzie fajnie a reszta niech się odpieprzy. Panowie nie róbmy z tego portalu czatu dla dyslektyków, i innych leniów z wymyślonymi schorzeniami.

silvian
25-07-2009, 08:03
I racja i racja.Olej to i pisz dalej,przynajmniej dla tych co patrzą na zawartość postu.

A Pan, Panie kolego nie powinien krytykować starszych stażem (nie koniecznie wiekiem) forumowiczów, zwłaszcza że własna kadencja w portalu jest kilkumiesięczna.

waclaw67
25-07-2009, 09:29
A Pan, Panie kolego nie powinien krytykować starszych stażem (nie koniecznie wiekiem) forumowiczów, zwłaszcza że własna kadencja w portalu jest kilkumiesięczna.

OK.OK. Właśnie zlikwidowałem klawisz "odpowiedzi" na posty do czasu zdobycia odpowiedniego stażu na forum Browaru biz. Pozostanę ,jeśli "PAN" pozwoli, biernym
uczestnikiem dyskusji, starszych mających odpowiednie uprawnienia kolegów

silvian
25-07-2009, 10:01
Dla mnie nie ma znaczenia czy post został napisany przez "młodszego" czy "starszego" forumowicza, pod warunkiem że jest napisany z głową. Twoje "nieodpowiadanie" na posty, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia jest akurat jak najbardziej na miejscu.

waclaw67
25-07-2009, 10:22
Dla mnie nie ma znaczenia czy post został napisany przez "młodszego" czy "starszego" forumowicza, pod warunkiem że jest napisany z głową. Twoje "nieodpowiadanie" na posty, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia jest akurat jak najbardziej na miejscu.

Moja odpowiedż była dla "andrzeja bbb", więc po co ta heca

waclaw67
25-07-2009, 11:05

I jeszcze jedno.Moja odpowiedż była poparciem dla wcześniejszego postu "birofila 1 b".
Przczytaj go, lub niech go " Pan" /twoja forma w korespondancji / przeczyta dokładnie jeszcze raz.

Maxi_Kaz
25-07-2009, 13:33
Żeby choć jeden cFaniaczek na temat posta napisał...
ale po co kiedy można się powymądrzać i popisać elokwencją-
same figofago...
Się dziwić co nie ma, jak same takie posty o niczym tłuką:eek:

I zaraz pewnie rzucą się na takiego młokosa jak ja :) i zagryzą!
Bo Wam pewnie piwo bardziej smakuje niż mi.
Ale i tak wasze zdrówko patologiczni krytykanci :stout:

becik
25-07-2009, 14:33

Co ma piernik do wiatraka? Jak się należy krytyka to się krytykuje i basta bez względu na staż na jakiejś stronie www.
Wystarczył jeden post ze zwróceniem uwagi, a tu jak zwykle, stare zgredy nie mając do czego się przyczepić, nudząc się po powrocie z apteki lub przychodni ciągną temat off-top jak gluta. :cool:

Andrzej_bbb - tu się dowiesz np o giełdach kolekcjonerskich gdzie będziesz mógł wzbogacić swój zbiór. Sugeruję skupić się na czymś konkretnym, albo sam browar tyski, albo sama Polska, a z zagranicy np najbardziej interesujący Ci kraj. Zbieranie całego świata to uwierz starszemu, zabraknie Ci kiedyś czasu i funduszy.;)

andrzej_bbb
25-07-2009, 20:24
Witam. Panowie po co te mecyje, ja postaram się pisać poprawnie i zrozumiale, ale nie oto mi chodziło. Zbieram etykiety ale z piw które sam wypijam. Etykiety Tyskie są podstawą mojej kolekcji i o nie właśnie mi chodzi

zgroza
26-07-2009, 11:43
auuu. Aż mnie skrzywiło.

sibarh
26-07-2009, 21:25
Zbieram etykiety ale z piw które sam wypijam. Etykiety Tyskie są podstawą mojej kolekcji i o nie właśnie mi chodzi

Jeżeli Tyskie są podstawą Twojej kolekcji ..... to wymiękam. Jeżeli etykiety z piw które sam wypijasz to ....... robisz tak jak ja. Życzę owocnych zbiorów :stout:

andrzej_bbb
26-07-2009, 21:42
auuu. Aż mnie skrzywiło.
Ale barwna wypowiedż , z tym ,że nie na temat

Maxi_Kaz
26-07-2009, 21:43
Witam. Panowie po co te mecyje, ja postaram się pisać poprawnie i zrozumiale, ale nie oto mi chodziło. Zbieram etykiety ale z piw które sam wypijam. Etykiety Tyskie są podstawą mojej kolekcji i o nie właśnie mi chodzi

Postaram się Ci wyjaśnić o co na tym forum kaman :D

a więc jeśli pijesz jakieś koncerniaki (tyskie,żywce, okocimie...) to jesteś frajer
i trzeba Ci dokopać boś bezguście i obciach.
Ale nie przejmuj się i rób w życiu to co uważasz za słuszne.
Jednakowoż polecam inne piwa (niekoncernowe) bo zaskoczą cię smakiem :)

Twilight_Alehouse
26-07-2009, 21:52
Maxi-Kazie, czy w tym temacie ktokolwiek kogokolwiek krytykował za picie koncerniaków? Nie doszukuj się teorii spiskowej tam, gdzie nie ma po temu podstaw.
Tutaj postulowane było tylko pisanie poprawną polszczyzną, co akurat się chwali.

andrzej_bbb
26-07-2009, 22:36
Postaram się Ci wyjaśnić o co na tym forum kaman :D

a więc jeśli pijesz jakieś koncerniaki (tyskie,żywce, okocimie...) to jesteś frajer
i trzeba Ci dokopać boś bezguście i obciach.
Ale nie przejmuj się i rób w życiu to co uważasz za słuszne.
Jednakowoż polecam inne piwa (niekoncernowe) bo zaskoczą cię smakiem :)
Nie pijam tylko koncerniaków. Ostatnio piłem wspaniałego Ciechana,po prostu, znajdę piwko z ciekawą etykietą to kupuję i już. A Tyskie to dla chwalby i motywacji.
PS. By potomni wiedzieli jakie było i jakie jest.