Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

United Serbian Breweries, Tatra Pils (PET dla GŻ)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Myszon007
    Senior
    • 02-2007
    • 1208

    United Serbian Breweries, Tatra Pils (PET dla GŻ)

    Click image for larger version

Name:	Bez nazwy.jpg
Views:	1
Size:	15,6 KB
ID:	2080423

    Z gazetki Carrefoura. Więc i Tatrę dopadło PETowanie...
    ♪♫

  • bob1969
    Senior
    • 02-2008
    • 170

    #2
    Wyprodukowane pod nadzorem GŻ przez United Serbian Breweries! Po raz pierwszy w życiu piję właśnie serbskie pivko! Niech żyją bracia Słowianie!

    Comment

    • pawelek59
      Senior
      • 04-2003
      • 195

      #3
      Oczywiscie na etykiecie pozostawiono napis "prawdziwie polskie".

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        To jest browar znany pod nazwą Efes-Zajecar Pivara, nie wiem czy nazwę tę utrzymać czy wszystkie stare zmieniać na nowe?
        Jeśli jest to piwo z Serbii to musi być dobre Poszukam w sklepie
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil
          Jest jakaś szansa że w tym roku będę mykał przez Serbię to się rozejrzę ale znając politykę i logikę rzeczonego Ch... szansa jest zerowa że będzie na tamtejszym rynku
          Oczywiście że tego piwa nie bedzie na tamtym rynku. Jest ono robione wyłącznie na nasz rynek i na pewno tylko u nas bedzie dilowane.
          Ale z tą Serbią to ich powaliło centralnie na prawdę...
          Wg mnie temat pośpiesznie i źle założony. Marka piwa powinna być raczej w polskich piwach choć oczywiście jaki to browar (Leżajsk, Żywiec? Warka chyba nie) to już będzie ciężko namierzyć chyba że kolega Żywiec znów nas oświeci.
          Last edited by ART; 09-07-2009, 20:16. Powód: cyt
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
            Wg mnie temat pośpiesznie i źle założony. Marka piwa powinna być raczej w polskich piwach choć oczywiście jaki to browar (Leżajsk, Żywiec? Warka chyba nie) to już będzie ciężko namierzyć chyba że kolega Żywiec znów nas oświeci.
            Jest bardzo dobrze założony, to jest piwo serbskie, bo w Serbii uwarzone, tak samo jak Heniek z Żywca jest polski, a nie holenderski.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Jest bardzo dobrze założony, to jest piwo serbskie, bo w Serbii uwarzone, tak samo jak Heniek z Żywca jest polski, a nie holenderski.
              Święte słowa, oceniamy np Królewskie z 3 browarów, to nie wiem czemu Tatrę z Bałkanów mielibyśmy oceniać tak samo jak tą z Leżajska/Żywca
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Napisałem tak bo założyłem (na podstawie wyjaśnienia plotki dotyczącej wcześniejszego plastika Warki tzn warzenie w Polsce a rozlew na Słowacji) iż piwo to jest warzone gdzieś u nas a jedynie rozlewane w Serbii choć faktycznie tutaj z racji odległości kretynizm osiagnał by już górne warstwy stratosfery.
                Jesli ten wywar jest rzeczywiście warzony w Serbii to macie rację odnośnie poprawności postu
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  Tyle że w tym przypadku podano na opakowaniu gdzie toto zostało wyprodukowane.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    O ile wiem i pamiętam z krótkiego pobytu w kraju to na Warce PET jest napisane iż producent to Wujneken Slovensko co znaczyło(by) iż piwo to warzone jest na Słowacji. No chyba że samo rozlanie jest już wystaraczające do zawłaszczenia sobie tytułu "Producent"
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • Czapayew
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 1966

                      #11
                      Mój komentarz: TATRA - piwo spod samiućkich Tater. Hej !!!
                      "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                      www.zamkoszlaki.com
                      www.piwnekapsle.net

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mój komentarz: TATRA - piwo spod samiućkich Tater. Hej !!!
                        A co w Serbii nie ma gór?
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • lzkamil
                          kierowca bombowca
                          • 01-2003
                          • 3611

                          #13
                          Tatra - pivo ispod samog Midżora. Ajmo!
                          Lepszy jabol pod okapem
                          niż GŻ, CP i KP !


                          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                          Comment

                          • TOFIK98
                            Junior
                            • 03-2009
                            • 26

                            #14
                            Miałem okazję napić się wczoraj tej Tatry w plastiku (z datą do 22.09.09) i stwierdzam że jest dużo lepsza w smaku niż butelkowa (z datą 28.11.09) oraz utrzymuje się cały czas lekka pianka w kuflu , czego nie mogę powiedzieć o butelkowej gdzie piany wogóle nie stwierdziłem

                            Comment

                            • kofer
                              Junior
                              • 02-2006
                              • 19

                              #15
                              Piłem, trudno mi porównać z 'klasyczną' Tartrą, którą od dawna uważam za niepijalną, więc nie spożywam. Tu natomiast piwo dało się wypić, nawet miało w smaku coś na kształt goryczki.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎