Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka prośba - o subtelnym naukowym zabarwieniu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pjast
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 03-2008
    • 14

    Wielka prośba - o subtelnym naukowym zabarwieniu

    Otóż, piszę licencjat, właściwie to jestem na jego finiszu. Temat powyżej wymienionego brzmi: "Alkohol jako ważny aspekt życia towarzyskiego podtrzymujący więzi społeczne", co by nawiązać jakkolwiek do forum, napomknę, że w rysie historycznym znalazło się sporo o piwie. Do napisania pozostał mi ostatni rozdział, do którego "stety", niestety muszę przeprowadzić badania. Do ich przeprowadzenia używam wykonanej przeze mnie własnoręcznie ankiety. Wszystkich, którzy byliby chętni podjęcia się tegoż karkołomnego wyzwania i wspomóc mnie, w tym przedsięwzięciu proszę o kontakt drogą mailową. Osobom takim prześlę ankietę a już na pewno stokrotnie podziękuję Ankiet potrzebuję około 50-ciu, w sumie, a do tej pory udało mi się zdobyć ich zaledwie dziesięć, więc każda odpowiedź jest dla mnie jak na wagę złota.
    Jeśli jakiekolwiek elementy wyżej zamieszczonej przeze mnie treści są niezgodne z regulaminem forum, proszę o jej możliwie jak najszybszą destrukcję.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Jakbyś jeszcze adres zamieścił, łatwiej byłoby wysłać maila.
    Last edited by Krzysiu; 10-07-2009, 16:26.

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      O, i to mi się podoba. Wreszcie ktoś nie oczekuje, że forumowicze napiszą za niego rozdział/licencjat/magisterkę/doktorat (niepotrzebne skreślić), tylko ładnie prosi o ankiety.
      Jakbyś jeszcze podał adres mailowy, to kontakt drogą mailową byłby jak najbardziej możliwy Z jego braku, wiadomość idzie na PW.

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #4
        Tak doświadczeni Browar.bizowcy jak Wy powinniście wiedzieć, że w profilu w kontaktach, oprócz PW, GG itp., jest również wiadomość e-mail

        Comment

        • pjast
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 03-2008
          • 14

          #5
          Jest zapotrzebowanie jest i odpowiedź Dla leniwych, którym nie chce z różnych powodów zaglądać się w profil, podaję maila janvanmudzin@gmail.com
          P.S. Odezwało się już kilka osób, którym bardzo serdecznie po raz wtóry dziękuję za wzięcie udziału w ankiecie!

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            Tak doświadczeni Browar.bizowcy jak Wy powinniście wiedzieć, że w profilu w kontaktach, oprócz PW, GG itp., jest również wiadomość e-mail
            Wiemy, ale ja pocztę wysyłam ortodoksyjnie z programu pocztowego, a nie z jakiegoś zakichanego formularza. Poza tym, skoro człowiek prosi o kontakt, to jakiekolwiek grzebanie gdzieś dalej w poszukiwaniu adresu może potencjalnego ankietowicza zniechęcić.

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #7
              Tu się akurat wyjątkowo zgodzę z Krzysiem, też wolę wysyłać pocztę z programu pocztowego.

              Ankietę wypełniłem i odesłałem. Powodzenia!

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎