Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Szewska 7, Fyrtel Ejbrów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • k_k_s
    Senior
    • 02-2005
    • 193

    Poznań, Szewska 7, Fyrtel Ejbrów

    Udało mi się wreszcie zajrzeć do bardzo zachwalanej (pocztą pantoflową i na forum Lecha) knajpy założonej przez kibiców Lecha Poznań. Nie jest to jednak Pub wyłącznie dla kibiców-wydaje się być też skierowany pod koneserów piwa, gdyż w swojej ofercie ma pozycje, których w znacznej części nigdy wcześniej w żadnym pubie nie widziałem.

    Nie wszystko udało mi się spamiętać ale na pewno z kija był Żywiec, Warka i Fortuna Czarna (6-7zł) a w butelkach (5 oraz 7-8zł) 3x Noteckie, Racibor, Ciechan: Wyborny, Mocny, Miodowy; Naturalne, trochę Cernej Hory, trochę Rohozeca, cośtam z Primatora, Svijany, Chodovar, Paulaner i pewnie coś tam jeszcze ale nie wszystko zdołałem spamiętać a co dopiero wypić.

    W każdym razie niedzielne popołudnie całkiem udane, piwo pite w firmowym szkle Cernej Hory na stoliku zrobionym z reflektora rozebranego stadionowego jupitera.

    Prawdopodobnie w porach ciekawych meczów pokazywanych w TV jest tam tłok ale w pozostałym czasie mogę każdego śmiało zachęcić do zajrzenia.
    Last edited by k_k_s; 10-07-2009, 21:01.
  • litar
    Member
    • 10-2007
    • 53

    #2
    Są jeszcze Obolony, Biłe Czernihowskie, Ciechan Stout, Świeże i Premium z Kormorana.
    Bywały też Gambrinusy.
    Z tego co zapowiadali właściciele na weekend miały być Staropramen, Zlaty Bazant, Erdinger, Franziskaner i jeszcze jakieś czeskie.
    Asortyment jest dosyć zmienny, ale zawsze jest coś dobrego.
    Pomijając sprawy kibicowskie, to miło iść do knajpy i wypić dobre piwo i prawie za każdym razem inne. Monotonia w tym lokalu na pewno nie grozi.

    Jak dla mnie ważny jest zakaz palenia. Od razu lepiej się na drugi dzień znosi objawy testowania
    Last edited by litar; 10-07-2009, 21:11.

    Comment

    • litar
      Member
      • 10-2007
      • 53

      #3
      Dostępne Dawne, Naturalne i Gambrinus.

      Comment

      • k_k_s
        Senior
        • 02-2005
        • 193

        #4
        Machnąłem 2 fotki butelkowego asortymentu:


        Last edited by k_k_s; 12-08-2009, 22:27.

        Comment

        • ziomal-111
          Senior
          • 09-2006
          • 288

          #5
          Podobno tydzień piw z Fortuny. Miło usłyszeć. Będzie trzeba sie tam pojawić w weekend. Srebrnego smoka jeszcze nie próbowałem
          Browar gawron to witaminy!!

          Comment

          • k_k_s
            Senior
            • 02-2005
            • 193

            #6
            Byłem dziś, ceny 5-6zł, pełen asortyment.

            Comment

            • k_k_s
              Senior
              • 02-2005
              • 193

              #7
              Był ktoś z poznańskich forumowiczów w tej knajpie w ogóle? Jak wrażenia?

              Dla kolekcjonerów - jest jeszcze reszta piwa AG 1929 z Połczyna. Butelka oczywiście.
              Poza tym z nowości zdaje się był wczoraj Smardny Mnich i Fosters a wystrój knajpy wzbogacił się o poprzyklejane do ścian wafle w sporej ilości i "ciekawości".

              Comment

              • k_k_s
                Senior
                • 02-2005
                • 193

                #8
                Nie wiem od jak dawna, ale mają swoją stronę http://www.fyrtelejbrow.pl
                Z tego czym się raczyłem wczoraj mają nowości z Kormorana, poza tym stały wybór.

                Comment

                • strappado
                  Senior
                  • 08-2007
                  • 111

                  #9
                  Dziś ostatni dzień funkcjonowania tego pubu. Knajpa ma zostać zamknięta
                  lechpoznan.net réunit des informations et annonces. Nous espérons que vous y trouverez les informations que vous recherchez !
                  http://pokazywarka.pl/t47c2v/

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎