Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo na demotywatory.pl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sokół83
    szynkarz
    • 12-2004
    • 1598

    Piwo na demotywatory.pl

    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
    I co?
    Dla mnie to kolejne miejsce, gdzie kompletni ignoranci wypowiadają się na temat, o którym nie mają absolutnie żadnego pojęcia. Po drugie uważam, że jedną z najgorszych polskich patologii jest zamawianie w knajpie piwa butelkowego. Byłem wczoraj w lokalu gdzie polewano Ambera, był Koźlak z kranu, a niektórzy i tak brali butelkowego.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Niesie to jakieś przesłanie? Bo muszę się przyznać, że nie zrozumiałem ...

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        #4
        Przesłanie chyba było takie, żeby nie pić w knajpie lanego bo według panów demotywatorów dolewają do niego wody.

        Hmm panowie demotywatorzy nawet trafnie oceniają smak lanych piw koncernowych w knajpach ale przyczyny już niestety nie. To "piwo" po prostu tak "smakuje", nie trzeba do niego wody dolewać.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • Sokół83
          szynkarz
          • 12-2004
          • 1598

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          I co?
          Ano nic. Tak sie czasem kończy wchodzenie na strony po pijaku, że człowiek napisze coś bez ładu, składu i sensu

          Last edited by Sokół83; 14-07-2009, 15:37.
          Z INNEJ BECZKI

          www.fotopolska.eu

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎