Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Września, Miłosławska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1302

    Września, Miłosławska

    w pobliżu dworca pks, przy ulicy o jakże adekwatnej nazwie (na skwerku przy skrzyżowaniu z kolejową) znajduje się tradycyjny barak-bar z parasolami i z piwami z browaru fortuna. jeśli się nie mylę, był złoty smok, piękna nagroda za tułaczkę po bezpiwiu, i czarny smok, którego nie piłem, bo za słodki. ceny promocyjne (nie pomnę konkretów), atmosfera swojska. słowem świetne miejsce na przerwę w podróży.
    Last edited by tfur; 15-07-2009, 16:38. Powód: doprecyzowanie
    veni, emi, bibi
  • p_stulka
    Member
    • 07-2006
    • 42

    #2
    stan na 23.02.2010

    Do picia z nalewaka aktualnie tylko Złoty Smok (3zł/0,5l), poza tym wybrane ciemniejsze wersje Fortuny z butli.
    "Rozkoszy rajskich nie chcę znać,
    ni wiedzieć, gdzie się kryją,
    tylko mnie Panie Boże wsadź,
    gdzie święci Rotmistrza piją."

    Comment

    • tenebri
      Senior
      • 09-2010
      • 280

      #3
      Wczoraj byłem we Wrześni i wpadłem do jednej knajpy gdzie też była Fortuna. Nie wiem na jakiej to było ulicy, do knajpy wchodzi się przez podwórze, przed wejściem stał złożony jeden parasol Fortuny. Nigdzie nie wpadła mi w oczy nazwa "lokalu". Nie znam tej miejscowości więc nie wiem czy gdzieś w pobliżu jest pks, możliwe że to całkiem inna knajpka niż ta w temacie.
      Co do piw to z beczki był Złoty Smok (3zł), prawdopodobnie Srebrny Smok, Lech. Czarna Fortuna z butelki (barmanka mówiła, że kiedyś była z beczki), no i tradycyjnie pozostałe piwa z butli.
      Jako, że za 6h wracałem do domu autem wypiłem niestety tylko jedno piwno, do tej pory mam ten smak w ustach Marcowe w wersji beczkowej to coś niesamowitego, butelkowe się chowa.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎