Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2009.08.08 - 15.30 - Pokaz warzenia piwa - Opole, ul. Stokrotek 9, Restauracja Gama

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    2009.08.08 - 15.30 - Pokaz warzenia piwa - Opole, ul. Stokrotek 9, Restauracja Gama

    Mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na pokaz warzenia piwa, który odbędzie się 8 sierpnia 2009 r. w Opolu w restauracji Gama przy ul. Stokrotek 9 o godzinie 15.30.
    Ze względu na fakt, iż ilość miejsc jest ograniczona chętnych prosimy o kontakt pod adresem warzenie[małpiszon]centrumpiwowarstwa.pl.

    Jeśli macie jakieś sugestie co do piwa, które chcielibyście uwarzyć wspólnie z ekipą Centrum Piwowarstwa czekamy na Wasze głosy w tym temacie
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    Chętnych się nieco pozgłaszało, ale sugestii co do warzenia nie było, tak więc uwarzymy piwo orkiszowe. A co.
    Last edited by ART; 06-08-2009, 23:21.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      Chętnych się nieco pozgłaszało, ale sugestii co do warzenia nie było, tak więc uwarzymy piwo orkiszowe. A co.
      A z czego?

      Czy jesteście w stanie nakręcić coś do klipu jestem domowym piwowarem. Szczególnie chodziłoby mi o frazę Naszym celem jest uczyć tych, którzy chcieliby warzyć piwo, ale nie wiedzą jak.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        Nooooo.... po części ze słodu orkiszowego

        Ach, cholercia, coś jest na rzeczy z tym klipem! Jeszcze nie doczytałem. Ta fraza ma być wyrecytowana, wyśpiewana, wyrapowana, wygrowlingowana? Sorry że pytam pewnie o banały, ale jeszcze mam 20 stron dyskusji po powrocie do przejrzenia i nie dotarłem do tego

        Spróbuję od kogoś skombinować sprzęt, może coś się uda. A właściwie to najlepiej razem z operatorem, bo ja się na tym nie znam za bardzo. Znaczy się w ogóle...
        Last edited by ART; 07-08-2009, 00:11.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Nooooo.... po części ze słodu orkiszowego
          A skąd macie?

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Ach, cholercia, coś jest na rzeczy z tym klipem! Jeszcze nie doczytałem. Ta fraza ma być wyrecytowana, wyśpiewana, wyrapowana, wygrowlingowana? Sorry że pytam pewnie o banały, ale jeszcze mam 20 stron dyskusji po powrocie do przejrzenia i nie dotarłem do tego
          Wątek o klipie trzeba przeczytać w pierwszej kolejności i jeszcze na zaprzyjaźnionym forum.
          Widziałbym to tak, w tle kocioł, ktoś miesza brzeczkę, obok stoją z rodziawionymi japami adepci piwowarstwa i ktoś do kamery mówi "naszym celem... itd." Jeśli przypasuje jeszcze jakaś fraza z tekstu, to też można nagrać, ale na tej by mi zależało, właśnie ze szkółki.
          Last edited by kopyr; 07-08-2009, 00:16.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            A skąd macie?
            Pierwotnie ze słodowni w Niemczech, teraz z magazynu CP Na dniach pojawi się w sklepie razem ze słodem owsianym i żytnim.
            Last edited by Maggyk; 07-08-2009, 06:06.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
              Pierwotnie ze słodowni w Niemczech, teraz z magazynu CP Na dniach pojawi się w sklepie razem ze słodem owsianym i żytnim.
              Fajnie. Nie wiem co prawda do czego go wykorzystać , chyba najlepiej do 5 Korn lub coś w tym stylu.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                Fajnie. Nie wiem co prawda do czego go wykorzystać , chyba najlepiej do 5 Korn lub coś w tym stylu.
                Zobaczymy, my spróbujemy uwarzyć orkiszowe w proporcjach słodów jak weizen. Jak wyjdzie smaczne, to się pochwalimy
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  Dzięki za przybycie! Było nas mało, ale przez to całkiem kameralnie i bez zgiełku. Trochę problemów było z prądem, ale piwo orkiszowe zostało uwarzone a w niedzielę zadane drożdżami i obecnie fermentuje.

                  Nic nie nakręciliśmy do projektu bo nie znalazłem nikogo do pomocy kto by był w okolicy.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎