Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2002.07.13 - Człuchów, VII Pomorska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    2002.07.13 - Człuchów, VII Pomorska Giełda Birofilska

    podziękowania w stronę Ahumby za informacje i skan.
    Attached Files
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    #2
    Czy ktoś się wybiera? Ja planuję przyjazd w piątek wieczorem do Człuchowa, możnaby się spotkać w szerszym gronie forumowiczów i wypić jakieś albo dwa...
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • djot
      Senior
      • 05-2001
      • 621

      #3
      Być może będę. Ale dopiero rano.

      Comment

      • djot
        Senior
        • 05-2001
        • 621

        #4
        Na 95 % będę. Niestety, jak przewidywałem dotrę do Człuchowa rano - a właściwie późnym rankiem. Wszystko będzie zależało od sprawności zapakowania się mojej rodzinki do samochodu. Człuchów nie jest celem samym w sobie a jedynie przystankiem "po drodze".

        Comment

        • albeertos
          Senior
          • 10-2001
          • 2313

          #5
          Ja niestety odpadam. Chciałem bardzo jechać, ale niestety ważne sprawy mnie zatrzymały w Poznaniu.
          (_)>
          Nigdy się nie poddawaj!!!
          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
          Lech jest tam gdzie jego wiara
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            #6
            Giełda

            No i co ?, był ktoś na tej giełdzie?, jeśli tak to proszę o relacje.
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • djot
              Senior
              • 05-2001
              • 621

              #7
              Byłem, ale niestety mocno spóźniony. Na dodatek straciłem troche czasu, bo zbyt szybko skręciłem i utknąłem w korku (zmiana turnusu - a cały Ślask ciągnie nad morze). W związku z tym nie miałem zbyt dużo czasu na rozglądanie się - bo zająłem się przeglądaniem złomu.
              Przy okazji widziałem trochę szkła przedwojennego i powojennego (stało to było widać), widziałem etykiety - jakie nie wiem - nie przyglądałem się, były karty telefoniczne - z elementami piwnymi, oczywiście kapsle, sporo podstawek. Oczywiście były i inne akcesoria - pokemony, pocztówki...

              Giełda kameralna w sali zamku człuchowskiego. "Na oko" było ok. 20-30 stolikowców. Na liście obecności wpisało się ok. 80 osób (wpisanie się było warunkiem otrzymania gadżetów) - "wpisowe" - 5 zł.
              Wszystkiego byłem na giełdzie niewiele ponad 2 godziny - bo się skończyła.
              Na dalszym ciągu imprez w ramach "Impresji Piwnych"
              nie pozostałem - rozina ciągnęła dalej.
              Zdjęć niestety nie porobiłem - aparat został w samochodzie, a szkoda mi było czasu na cofnięcie się.
              Jedynym zyskiem - poza lekkim wzbogaceniem kolekcji - jest mała zmiana zdania mojej małzonki o birofilach. Po wizycie na giełdzie stwierdziła, że "coś" jest w tym zbieractwie.

              Comment

              • pivaria
                Senior
                • 03-2001
                • 1538

                #8
                I JA TEŻ TAM BYŁEM

                Do Człuchowa wybrala się ze Szczecina 4-osobowa ekipa w składzie:Zbyszek,Tomek,Waldek oraz niżej podpisany.
                Na miejscu byliśmy około godz. 7.30. Nie byliśmy oczywiście pierwsi: już byli inni koledzy, głównie z Polski północnej i zachodniej. Razem około 30 w porywach do 40 osób.
                Przeważał giełdowy standard. Zwracało uwagę stoisko z gadżetami z Browaru Kujawiak: sporo tam było różności, ale nowych.
                Osobiście kupiłem kolejną brakującą do kolekcji butelkę ze szczecińskiego browaru p/w Bergschloss. Dokupiłem jeszcze parę "pierdółek".
                Reasumując: impreza raczej kameralna o charakterze lokalnym. Po prostu świetny pretekst do spotkania sie w miłym gronie.
                pzdr krzysiek


                PS - Robiłem zdjęcia, ale jak zwykle nie wchodzą na serwer. Polecam lekturę PIVARII, na pewno tam się znajdzie krótka relacja z Człuchowa.
                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                www.pivaria.pl
                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  O, właśnie wczoraj dotarło do mnie zaproszenie . Czy ktoś z kolegów-"zbieraczy" może się wybiera na tą giełdę ?
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    to jest temat człuchowskiej giełdy sprzed roku. czy faktycznie otrzymałeś zaproszenie na tą właśnie edycję?

                    temat giełdy 2003 jest tu:
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎