Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Bogusława 5, Winnica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Szczecin, Bogusława 5, Winnica

    Lokal mieści się na deptaku idąc od Jagiellońskiej po prawej stronie.Duży wybór win i to co nas najbardziej interesuje czyli piwo,Można sobie strzelić Noteckie w wersji jasnej i ciemnej.Cena niezbyt przyjazna , a mianowicie 7 zł za 0.5l. W Petit 0.4l kosztuje 4.52, ale te godziny otwarcia


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • Hmel
    Member
    • 07-2008
    • 43

    #2
    Szczecin, księcia Bogusława X (deptak) Winnica

    Lokal naprzeciwko raymondowego Le Passage (letniego oddziału Petit Paris). Co prawda jest to winiarnia, ale są nalewaki z jasnym i ciemnym Czarnkowem (po 7 zł). Oprócz tego trochę piwa z butelek: Pszeniczny Frater, Belfast Jabłonowa (obydwa po 8 zł) i koncernówka (Tyski, Żywiec, Lech i takie tam).

    I tyle z zalet tegoż lokalu. Wnętrz nijakie: drewniane stoliki, sporo butelek z winem we wnękach ścian. Atmosfera marna - za barem nabzdyczony barman oglądał telewizor. Z wielką łaskę nas obsłużył. Siedzieliśmy, tam przez bite 4 godziny wieczorową porą i nikogo poza nami nie było, nawet nikt tam nie zaglądnął

    Raczej nie będę zbyt często odwiedzać tego przybytku.
    Miałem iść na wojnę - poszedłem na piwo

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Lokal ma już swój wątek:

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Piwo jest, ale czy to jest naprawdę Noteckie? I czy ono jest z beczki, czy może jednak z butelki, przynajmniej co do Eire są tu pewne podejrzenia. By te wątpliwości rozwiać należałoby usiąść przy barze. Miejsce niezbyt duże, ale przyjemne, zwłaszcza druga sala.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎