Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zielona Góra, Chrobrego 1, Bar Turysta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Zielona Góra, Chrobrego 1, Bar Turysta

    Są to właściwie dwa lokale - bar mleczny i bar piwny.
    Bar piwny nie jest absolutnie interesujący - lana koncernówa, butelkowa Witnica. Speluna taka.
    Za to część mleczna jest fenomenem na skalę chyba ogólnopolską. Tanio, smacznie, "pierogi ruskie proszę", w ofercie takie rarytasy jak gulasz z żołądków drobiowych za 3,89, obiad można zjeść za niecałe 5 zł! Po prostu niesamowite.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.
  • pivoshek
    Junior
    • 12-2009
    • 1

    #2
    Jako, że jestem z okolic Zielonej Góry to zamawiałem tam tylko pierogi ruskie. Nie dość, że człowiek nie zdąży po zamówieniu usiąść na miejsce, a już pierogi są przygotowane to do tego nawet dobre Raz zamówiłem zapiekankę, a w sumie dwie i czekałem ponad pół godziny i do tego twarda była jakby z marmuru, a więc nie polecam zapiekanek u Turysty.
    Polecam odwiedzić tak z ciekawości gospodę "ALF" znajdującą się gdzieś z 20 m od speluny, charakterystyczna drewniana chatka. Piwo przemysłowe, ale żarcie lepsze i milsza atmosfera.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎