Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wąwozowa 6, Cafe Melanż

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Wąwozowa 6, Cafe Melanż

    Wydawało mi się, że Maidenowiec opisał już ten lokal ale wyszukiwarka nic nie znalazła.

    Miejsce klimatyczne, wystrój odpowiada serwowanym tam piwom. No właśnie, mamy tu atrakcję dla laików czyli lanego Staropramena (9 pln), które jest chętnie zamawiane przez odwiedzających oraz lanego Guinnessa (14 pln duże, 9 pln małe).
    Tak wodnistego Guinnessa nie piłem jeszcze nigdy i widzę, że piwa z tego browaru trzeba wręcz wpisać na czarną listę jeśli chodzi o stosunek cena/jakość.
    Butelkowe czeskie piwa nie ratują sytuacji bo to przede wszystkim masówka, w dodatku za cięzkie pieniądze (np. Velvet ceni się 14 pln). Ale jak ktoś chce obejrzeć sportową transmisję tv w komfortowych warunkach to jest to jakieś wyjście...
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • rohozecky
    PremiumUżytkownik
    • 11-2008
    • 1837

    #2
    Butelkowe czeskie piwa w tym lokalu (Gambač itp.) pochodzą fizycznie , o ile dobrze wiem, ze Słowacji.

    W sumie jak na Warszawę, ten lokal może być.Staropramen ostatecznie też w braku czegoś lepszego.

    pozdrowienia
    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎