Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Post o negatywnym zabarwieniu :D

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Post o negatywnym zabarwieniu :D

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krejzol Wyświetlenie odpowiedzi
    Ostrzegam przed partią z 16 08 2009. Trzy butelki wylane, każda sztuka skopana. To w ogóle nie był Ciechan jakiego znamy, totalna katastrofa. Naprawdę, ktoś kupując taką nieudaną partię może się zrazić na amen do tego piwa. Ja boję się teraz omawiane piwko kupować, ale skoro mówicie że nowsze partię już są ok...
    pierwsza wypowiedź i od razu negatywna, mam nadzieję że poudzielasz się nieco więcej w BrowarBizie...
    Last edited by ART; 14-08-2009, 20:26.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Straszne!!! Proponuję banana, skierowanie do najbliższego kościoła w celu spowiedzi, publikację danych osobowych w "Super Expresie", karne wypicie skrzynki skrytykowanej partii piwa.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech Wyświetlenie odpowiedzi
      Straszne!!! Proponuję banana, skierowanie do najbliższego kościoła w celu spowiedzi, publikację danych osobowych w "Super Expresie", karne wypicie skrzynki skrytykowanej partii piwa.
      Jestem za

      A swoją drogą - żeby Admin takie offtopy, no!
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • sandacz
        Senior
        • 01-2007
        • 345

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech Wyświetlenie odpowiedzi
        Straszne!!! Proponuję banana, skierowanie do najbliższego kościoła w celu spowiedzi, publikację danych osobowych w "Super Expresie", karne wypicie skrzynki skrytykowanej partii piwa.
        Krejzol nie skrytykował tego piwa. On tylko powiedział, że jest be. Krytyka polega na jakimkolwiek uzasadnieniu, a ponieważ zabrakło go w wypowiedzi krejzola, jej wartość jest dokładnie równa np. takiej: iouhsrgijbisjreigjbdosirhaojbsbaytwf. A więc reakcja Arta jak najbardziej uzasadniona, choć nie do końca "kawa na ławę"...

        Comment

        • krejzol
          Junior
          • 03-2009
          • 24

          #5
          Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Gdzie ja krytykowałem piwo? Krytykowałem konkretną partię, z której wszystkie kupione egzemplarze były popsute (zero typowego smaku Ciechana, smakowało nie jak pszeniczniak, a jak woda z posmakiem drożdży). Nie była to tylko moja reakcja, ale również moich współtowarzyszy, którzy także lubią browary z Ciechana, a zwłaszcza tamtejszego pszeniczniaka.

          Wyrażam szczerą nadzieję, że nowsze partię będą okej. Samo piwo z dobrych partii jest bardzo dobre, choć ostatnio przezornie kupuję Corneliusa i czekam na wieści od tutejszych forumowiczów na temat nowych partii.

          Nie wiem czy dla sandacza to nie jest argument, może powinienem ocenić kolor czy opakowanie, bo tutaj ocena tychże jest warta tyle samo co ocena smaku. Choć on i tak nic nie zrozumiał z tego co napisałem, bo sugeruje to samo co ART.

          Co do tego, że nie udzielam się - nie czuję się na tyle doświadczony aby oceniać smaki piwa i na tej podstawie wpływać na opinie innych. Z chęcią korzystam z waszych opinii, przez niektóre miesiące staram się prowadzić dziennik piwny. Jednak moje kubki smakowe są na tyle czułe, że chciałem ostrzec przed tą partią. Tyle i aż tyle, ale takie negatywne podejście i brak zaufania z pewnością nie zachęca do dalszego udzielania.

          Pozdrawiam

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            Wyraziłem jedynie nadzieję że poza jedną negatywną w wydźwięku opinią zaprezentowaną na forum poudzielasz się nieco więcej w BrowarBizie. Na co się tu obrażać?
            Last edited by ART; 14-08-2009, 11:14.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
              Krejzol nie skrytykował tego piwa. On tylko powiedział, że jest be. Krytyka polega na jakimkolwiek uzasadnieniu, a ponieważ zabrakło go w wypowiedzi krejzola, jej wartość jest dokładnie równa np. takiej: iouhsrgijbisjreigjbdosirhaojbsbaytwf. A więc reakcja Arta jak najbardziej uzasadniona, choć nie do końca "kawa na ławę"...
              Art nie skrytykował Krejzola. On tylko powiedział, że jest be. Krytyka polega na jakimkolwiek uzasadnieniu, a ponieważ zabrakło go w wypowiedzi Arta, jej wartość jest dokładnie równa np. takiej: iouhsrgijbisjreigjbdosirhaojbsbaytwf. A więc reakcja Krejzola jak najbardziej uzasadniona, choć nie do końca "kawa na ławę"...

              Last edited by Seta; 14-08-2009, 12:38.
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • sandacz
                Senior
                • 01-2007
                • 345

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krejzol Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie wiem czy dla sandacza to nie jest argument, może powinienem ocenić kolor czy opakowanie, bo tutaj ocena tychże jest warta tyle samo co ocena smaku. Choć on i tak nic nie zrozumiał z tego co napisałem, bo sugeruje to samo co ART.
                Wydawało mi się, że wystarczająco łopatologicznie wyjaśniłem, na czym polega bezwartościowość twojej pierwszej wypowiedzi. Jeżeli dla ciebie "ocena smaku" nie musi zawierać konkretów i może brzmieć jedynie "totalna katastrofa", to musisz wiedzieć, że takie "oceny" nic nie wnoszą i tylko zaśmiecają miejsce na serwerze. W pierwszym akapicie drugiego postu napisałeś "woda z posmakiem drożdży" - a więc jednak stać cię na jakieś uzasadnienia, czego szczerze i bez sarkazmu życzę ci w ewentualnych przyszłych wypowiedziach.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wydawało mi się, że wystarczająco łopatologicznie wyjaśniłem, na czym polega bezwartościowość twojej pierwszej wypowiedzi. Jeżeli dla ciebie "ocena smaku" nie musi zawierać konkretów i może brzmieć jedynie "totalna katastrofa", to musisz wiedzieć, że takie "oceny" nic nie wnoszą i tylko zaśmiecają miejsce na serwerze. W pierwszym akapicie drugiego postu napisałeś "woda z posmakiem drożdży" - a więc jednak stać cię na jakieś uzasadnienia, czego szczerze i bez sarkazmu życzę ci w ewentualnych przyszłych wypowiedziach.
                  Nie chce mi się łopatologicznie wyjaśniać na czym polega bezwartościowość twojego nawoływania do czystości wątków w sposób, który prowokuje ich kontynuowanie i w konsekwencji zaśmiecanie miejsce na serwerze.
                  Uczepiłeś się człowieka zupełnie bez sensu.
                  Opis smaku "wody z posmakiem drożdży" jest wg mnie wystarczającym uzasadnieniem "totalnej katastrofy". Gdyby napisał to ktoś z większą ilością postów też byś się czepiał?
                  Last edited by Seta; 14-08-2009, 19:21.
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    Moja uwaga była skierowana do Krejzola, ale widocznie inni też poczuli się w obowiązku powypowiadać się nie na temat o Ciechanie Pszenicznym. Zatem sam siebie wydzieliłem do nowego wątku
                    Last edited by ART; 14-08-2009, 20:28.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      #11
                      Twoja uwaga była nie na temat więc inni uznali, że przykład idzie z góry
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        #12
                        Seta podczas mej nieobecności nawet bez przykładu z góry sobie całkiem nieźle z tym radził
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          #13
                          Wartość Twojej wypowiedzi jest dokładnie równa np. takiej: iouhsrgijbisjreigjbdosirhaojbsbaytwf
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #14
                            coś ostatnio często powtarza się ten skrót - co on oznacza?
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              #15
                              Przepraszam, że na temat, ale "post o negatywnym zabarwieniu" wygląda tak:

                              Click image for larger version

Name:	Schowek02.jpg
Views:	1
Size:	17,5 KB
ID:	2029200
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎