Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Dąbska 7, Restauracja Dąbska 7

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • unkel
    Senior
    • 08-2008
    • 244

    Szczecin, Dąbska 7, Restauracja Dąbska 7

    Jadąc dzisiaj przez Kijewo mignęły mi parasole Czarnkowa. Leją pełny asortyment (ładnie brzmi przy dwóch piwach ) w cenie 6zł za 0.5l. Restauracja jest bardziej domem weselnym, komunijnym, stypowym i na różne inne okoliczności. Do tego to chyba pierwszy lokal na Prawobrzeżu gdzie leją coś normalnego.
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika unkel Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)Czarnkowa. Leją pełny asortyment (ładnie brzmi przy dwóch piwach ) w cenie 6zł za 0.5l. (...)

    Mimo, ze Czarnków słynie z powielania marek, trochę tego jest...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • unkel
      Senior
      • 08-2008
      • 244

      #3
      Chyba każdy na tym forum wie, że to są tylko dwa piwa.
      Dla ścisłości zatem jest Noteckie jasne i ciemne )

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #4
        Czemu się pogrążasz zamiast sprawdzić? Alkoholowo:
        Jasne: 5,4%/5,5%/5,6% (powiedzmy, że to to samo), 6,2%, 7%.
        Ciemne: 5,6%, 6,2%, 7%.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • unkel
          Senior
          • 08-2008
          • 244

          #5
          Mówię o aktualnej ofercie Browaru Czarnków a ta składa się (o ile mi dobrze wiadomo) z dwóch piw sprzedawanych pod różnymi nazwami.

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            Wpisy w wątkach które zacytowałem są (o ile dobrze sprawdziłem) aktualne, więc Czarnków sprzedaje AKTUALNIE minimum 6 RÓŻNYCH piw.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • unkel
              Senior
              • 08-2008
              • 244

              #7
              Z Izerskim, Walońskim czy Proletaryatami nie mam kontaktu, to na temat aktualnego woltażu mógłby powiedzieć ktoś z Poznania i południa Polski, więc w tym temacie póki co muszę przyznać Ci racje i przeprosić za zamieszanie.
              Co do Noteckich to od czasu wprowadzenia nowych etykiet woltaż i ekstrakt się "unormował". Wszystkie trzy kolory maja 5,6% alkoholu.
              Za tydzień będę w Czarnkowie to postaram się dowiedzieć (a jestem w stanie zaryzykować kartonem Noteckiego, że warzą aktualnie tylko dwa piwa)

              Comment

              • tossowski
                Piwomaniak
                • 04-2008
                • 54

                #8
                piwa z Czarnkowa

                Co do dyskusji na temat piw z Czarnkowa to mają oni 3 rodzaje piwa ciemne eire, jasne niepasteryzowane i pasteryzowane. Wszystkie odmiany tj. walońskie, izerskie itp. itd to tylko zmiana etykiety. Co do zawartości alk. to kwestia piwowara jak się zmieniali to każdy coś poprawiał. ogólnie zaw. jest taka jak piszą w obecnej chwili tzn. jasne i ciemne 5,6%
                Pozdrawiam

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎