Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziadziejemy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Dziadziejemy

    Dziadziejemy…

    Temat „Krucjata” poszedł do przechmielin. Cholera wie dlaczego. Czytając pełne emocji posty, wróciłem myślami do początków Forum, kiedy to spierano się z podobną ekspresją na rozmaite, niezwykle istotne tematy.

    A dziś co? Opisuje się piwka, chwali Ciechana, gani koncerny, umawia się na spotkania, składa życzenia. Nuda jak w polskich filmach.

    Składam protest przeciwko poprawności politycznej. Zamknęła usta (klawiaturę?) kol. disease i jego adwersarzom. A niech sobie dyskutują! Niech się wyzywają (nie było aż tak źle) ! Na tym chyba polega istota forum. Już miałem się włączyć, a tu....
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #2
    A jak lekko opier....sz jakiegoś młodego, że może by się wziął najpierw do czytania a nie do pisania to zaraz lecą mu matkować, i tłumaczyć, i do piersi też by pewnie przytulili tylko przez net ciężko.

    Dziadziejemy...
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      ech... Nie chce mi się pisać... Dziadostwo że hej!
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • silvian
        Senior
        • 08-2008
        • 727

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech Wyświetlenie odpowiedzi
        Dziadziejemy…

        Temat „Krucjata” poszedł do przechmielin. Cholera wie dlaczego. Czytając pełne emocji posty, wróciłem myślami do początków Forum, kiedy to spierano się z podobną ekspresją na rozmaite, niezwykle istotne tematy.

        A dziś co? Opisuje się piwka, chwali Ciechana, gani koncerny, umawia się na spotkania, składa życzenia. Nuda jak w polskich filmach.

        Składam protest przeciwko poprawności politycznej. Zamknęła usta (klawiaturę?) kol. disease i jego adwersarzom. A niech sobie dyskutują! Niech się wyzywają (nie było aż tak źle) ! Na tym chyba polega istota forum. Już miałem się włączyć, a tu....
        Temat wydzielono jak należy, spory się nawiązały jak należy, były lekcje pokory ale były też cierpkie słowa. To był dobry temat, niestety był...
        "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
          A jak lekko opier....sz jakiegoś młodego, że może by się wziął najpierw do czytania a nie do pisania to zaraz lecą mu matkować, i tłumaczyć, i do piersi też by pewnie przytulili tylko przez net ciężko.

          Dziadziejemy...
          No, bo trzeba tłumaczyć, a nie op...ć.

          A jak sie boisz, że ktoś pomatkuje - użyj PW.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech Wyświetlenie odpowiedzi
            A niech sobie dyskutują! Niech się wyzywają (nie było aż tak źle) ! Na tym chyba polega istota forum. Już miałem się włączyć, a tu....
            Ja natomiast nie sądzę aby istotą naszego forum było obrzucanie się błotem.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • ergie
              Senior
              • 05-2004
              • 1041

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja natomiast nie sądzę aby istotą naszego forum było obrzucanie się błotem.
              No to nie my dziadziejemy ino ART nam ztatusiał

              A takich jak kolega Super Strong String wcześniej czy później forum znudzi i chyba nie warto drzeć z takimi koty. Trza postępować wg kodeksu Bodziewicza, a ten mawia, że pojedynkować można się jeno z ...

              A tak swoją drogą to nie przypuszczałem, że w Grzechu demon grzechu siedzi

              PS.
              ARTcie czyżby VIII zlot został przełożony na przyszły rok?
              Last edited by ergie; 20-08-2009, 08:06.
              Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
              ------------------------------------------------------------------
              Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                "W każdym z nich Boga kawałek siedzi
                I kusi diabła, by mu dogodził,
                By go nawiedził."

                czas zmienić podpis...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #9
                  no to pięknie - rozmnażają się!
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #10
                    1, 2, 3 - próba zaistnienia na forum.
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • biereczapplistes
                      Senior
                      • 05-2007
                      • 325

                      #11
                      Pewne rzeczy na forum są zbędne, ale rzeczywiście temat "Krucjata" dobrze się czytało i nieco go żal, przynajmniej częściowo

                      Obecnie w "Przechmielinach" jest temat zawierający posty, składające się z różnych mielonych słowników spojonych czeskim piwem - również wart przeczytania.
                      Piszę to mając świadomość, że pewnie i wśród moich postów znalazłyby się jakieś lgnące do przechmielin
                      Pijast Piwodziej :D

                      Comment

                      • fidoangel
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 3489

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                        czas zmienić podpis...

                        Aleś zmienił...
                        Dziadziejesz?
                        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                          Aleś zmienił...
                          Dziadziejesz?
                          Hehe... Chyba tak!
                          Coś się pomyśli, ale na razie jest ok
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎