Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zielna 6, Pub u Krzysia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Zielna 6, Pub u Krzysia

    Mamy porę letnią więc dobrą odmianą dla portera w "Karczmie", może być Łomża (5 pln), którą leją w knajpie po przeciwległej stronie tego samego pawilonu.
    Miejsce dla ościennych właściwie tylko na piętrze albo na ogródku gdzie jest fajny widok na ocalałe kamienice małego getta.
    Wszyscy bywalcy to znajomi i ten klimat przypomina mi "Pub u Rafałka", który został wyburzony pod sąsiadującą stację metra Świętokrzyska.

    Wujcio Shaggy sieje ploty, że te pawilony są do rozbiórki więc jak najszybciej korzystajcie, by złapać ten klimat knajp w pawilonach. W tym lokalu go nie brakuje! Szczególnie fajna jest barmanka, która potrafi umyć sobie włosy w umywalce
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    Ze względu na nazwę pubu, żaden szanujący się Forumowicz nie powinien go odwiedzać.
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
      Ze względu na nazwę pubu, żaden szanujący się Forumowicz nie powinien go odwiedzać.
      Ależ zupełnie się nie mogę zgodzić z kolegą. Mam wręcz nadzieję, że to jest bar Tego Krzysia i że zawsze będąc w Farszafie napiję się tam wyśmienitego piwa.
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
        Ależ zupełnie się nie mogę zgodzić z kolegą. Mam wręcz nadzieję, że to jest bar Tego Krzysia i że zawsze będąc w Farszafie napiję się tam wyśmienitego piwa.
        Bez przesady, Łomża wyśmienitym piwem nie jest, ale stosunek cena/jakośc + klimat gra tu podstawową rolę.
        Last edited by docent; 19-08-2009, 21:30.
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
          Szczególnie fajna jest barmanka, która potrafi umyć sobie włosy w umywalce
          Też mi cymes . Gdyby myła KLIENTOM, to wtedy, rozumiem, szacun .

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Fajny i klimatyczny lokal. Nie znajdziecie tu cukru i lukru ale za to znajdziecie realność życia. Dobra Łomża.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • petrus33
              Gość
              • 01-2008
              • 888

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
              Fajny i klimatyczny lokal. Nie znajdziecie tu cukru i lukru ale za to znajdziecie realność życia. Dobra Łomża.
              Z tą dobrocią Łomży to bym nie przesadzał. To piwo od dłuższego czasu wydaje mi się bardzo przeciętne i niewiele różniące się od najzwyklejszych koncerniaków. Jakoś na psy zeszło ! Bez polotu i charakteru jest. Pijam coraz rzadziej, wyłącznie dla potwierdzenia swojej opinii. A ta jest coraz gorsza.

              Comment

              • Wujcio_Shaggy
                Senior
                • 01-2004
                • 4628

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                (...) Wujcio Shaggy sieje ploty, że te pawilony są do rozbiórki (...)
                To nie są ploty, to są PLANY
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Z tą dobrocią Łomży to bym nie przesadzał. To piwo od dłuższego czasu wydaje mi się bardzo przeciętne i niewiele różniące się od najzwyklejszych koncerniaków. Jakoś na psy zeszło ! Bez polotu i charakteru jest. Pijam coraz rzadziej, wyłącznie dla potwierdzenia swojej opinii. A ta jest coraz gorsza.
                  Piłeś ją w tym lokalu? Ja nie piszę przeciez generalnie o Łomży tylko o wrażeniach z danego dnia w danym lokalu.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • rohozecky
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2008
                    • 1837

                    #10
                    Jak na Stolycę Łomża + niefrajerski lokal to już rzeczywiście sporo.
                    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #11
                      Lokal można uznać za historię. Zamknięte i niedługo śladu po tym pawilonie nie będzie.
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎