Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nakło-Trzeciewnica, Browar Krajan, sklep patronacki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Nakło-Trzeciewnica, Browar Krajan, sklep patronacki

    Położony przy trasie z Bydgoszczy do Piły, właściwie już na samym końcu wsi, po prawej stronie. Widoczny herb browaru, napis "Sklep patronacki" poniżej. Droga dojazdowa do browaru krótka, acz fatalna. Skłąda się z dziur i nielicznych odcinków brukowano-kamienistych. Przy parkinku stoją małe ciuchcie. Na portierni stoi "paleta" produktów Krajana oraz dozorca. Sklep nieco dalej. Radzę pojawić się możliwie wcześnie, a w każdym razie nie za późno. My zawróciliśmy Panią Agnieszkę (pozdrowienia) z bramy. W minimalistycznie urządzonym sklepiku stoją piwa browaru, pakuje się je samemu i płaci. Niestety, nie było Nakela. Mało tego - przed sklepem stały zwroty onego.

    Piwo smaczne, po rozsądnych cenach, ale pozostaje wrażnie sierżmiężności.
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Ważne są losy zakupionego piwa. Namówiłem kolegów do zakupów. Nabyli, popili i stwierdzili, że dobre. W celach reklamowo-apostolskich zostawiliśmy nieco w motelu w Świdwinie oraz u sympatycznych panów w Kościerzynie. Po powrocie wręczyłem kolejne koleżance w pracy jako rewanż za przywiezione z Mazur niepasteryzowane z Kormorana.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎