Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Marii Wittekówny (równoległa do ul. Bosmańskiej), Afroalko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • argento07
    Junior
    • 09-2009
    • 1

    Gdynia, Marii Wittekówny (równoległa do ul. Bosmańskiej), Afroalko

    Sklep z alkoholami na nowym osiedlu na Obłużu. Całkiem nieźle zaopopatrzony. Mają Ciechany, Fortunę, Koreby, Krajany, Perłę itd.. No i dużo importów. Tylko ciężko tam trafić pierwszy raz (mieszkam na Obłużu a nie wiedziałem o sklepie, który jest już rok). Parking spory i do tego na przeciwko sklepu jest Lidl więc można też skorzystać z parkingu. Wczoraj kupiłem Łaskie Żywe - dawno nie piłem takiego piwa!!
  • tomek35
    Senior
    • 02-2007
    • 497

    #2
    To piękna informacja, często bywam w tych rejonach. Mógłbyś dokładnie określić, gdzie znajduje się ta ulica? bo nie mam jej na mapie. Znam Bosmańską, ale w którym dokładnie miejscu jest Marii Wittekówny? Jakie mają ceny Koreba i Ciechana?

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Oj Ryśku, Ryśku.. to jest Tomku, Tomku
      Zumi.pl i już masz. Jadąc od estakady skręcasz w Bosmańska w lewo (tam gdzie jeździliśmy na Żeglarzy w prawo). Dalej przed laskiem w lewo i zaraz w prawo w Karpińskiego. Tam pierwsza w lewo to owa Wittekówny. Tam są nowe bloki. Ew. chodzi o drugi wjazd w lewo od Bosmańskiej, czyli już jest lasek po prawej. Tam nie ma bloków tylko szeregowce. Ale to niech już założyciel tematu wyjaśni. Poza tym powinno być prostopadła a nie równoległa do Bosmańskiej...
      Tyle wyczytałem z satelity na zumi.pl
      Mam wrażenie, że ktoś już o tym sklepie wspominał, ale najwyraźniej nie założył odrębnego tematu.

      PS - GG mam wyłączone
      Last edited by Pendragon; 27-09-2009, 18:19.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • marecki12
        Senior
        • 12-2005
        • 156

        #4
        to ta ulica co prowadzi do Lidla, a sklep jest w tym nowym budynku koło Żabki,
        wejście do sklepu jest od strony ulicy Bednaskiej.
        Ceny są następujące: Ciechan Wyborne 2,99 zł ; Miodowe około 4,80 ( już nie pamiętam dokładnie)
        Koreb Żywe 4,99
        http://marecki12.web-album.org/

        Comment

        • tomek35
          Senior
          • 02-2007
          • 497

          #5
          [Pendragon]Oj Ryśku, Ryśku.. to jest Tomku, Tomku
          Zumi.pl i już masz.

          Znalazłem tą ulicę w Zumi jeszcze przed Twoim postem, Ryśku Ryśku... to jest Arturze
          Wspaniale, że powiększa się liczba sklepów oferujących różnorodne piwa.
          Last edited by tomek35; 27-09-2009, 18:57.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Ryśku - Tomku, jakoś mi się nie chce wierzyć, że będziesz z jednego końca 3-city jechał na dokładnie jego drugi koniec, skoro masz po drodze kilka innych źródełek. Z drugiej strony nie takie wyprawy po piwo się robiło. Dobrze, że jest kolejny punkt.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • tomek35
              Senior
              • 02-2007
              • 497

              #7
              Raz w tygodniu jestem w Stoczni Marynarki Wojennej na Oksywiu Dolnym, a stamtąd mam rzut beretem na Bosmańską i Wittekówny. W środę wybadam ten sklep

              Comment

              • marecki12
                Senior
                • 12-2005
                • 156

                #8
                Obecnie mają: Ciechany, Fortunę, Namysłów, Koreb Łaskie, Kormorany,
                Konstancin Żytnie, Czarny Dąb i Dawne, Perłę, Zwierzyniec, Corneliusy,
                oraz sporo piw z Czech ( Czerna Hora, Rohożec, Primator)
                http://marecki12.web-album.org/

                Comment

                • marecki12
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 156

                  #9
                  Byłem wczoraj i jest w końcu AleBrowar w Gdyni:
                  -Lady Blanche
                  -Black Hope
                  brak piwa Rowing Jack
                  http://marecki12.web-album.org/

                  Comment

                  • DoktorK
                    Junior
                    • 10-2010
                    • 21

                    #10
                    Muszę przyznać ze urzekła mnie nazwa tego sklepu Faktycznie spory wybór piwa w tym z Pinty i AleBrowaru. Mają fajne promocje, mnie najbardziej wprawiła w zdumienie cena Lwówka belga. Nabyłem go za jedyne 0,99zl

                    Comment

                    • KrzysztofOl
                      Junior
                      • 05-2023
                      • 9

                      #11
                      Dziś pojawiła się dostawa z Czech, m.in. Poutnik Krakonos 10, 11 i 12, i Otakar (piwo 11 z browaru Policka) Poutnik 10, 11 i 12) Poutnik 12 także z beczki.
                      Last edited by KrzysztofOl; 31-05-2023, 22:11.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎