Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porterhouse , Hop Head

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Porterhouse , Hop Head

    Sezonowo uwarzone ale dublińskiego Porterhouse'a jakie pojawilo się w zapewnie niedużej ilości w sieci pubów tejże grupy a także najprawdopodobniej (bo jeszcze tego nie sprawdzałem) w lepiej zaopatrzonych sklepach z piwami dla niekomercjuszy.
    Smak: bardzo aromatyczny. Potwierdził opis z kontry tyczacy użytych aż 4 rodzaji chmielu i 4 różnych słodów iż piwowarzy zaeksperymentowali z tzw bukietem smakowym i zrobili to dobrze. Piwo dojrzewające we flaszce , niepasterka. Alkohol 5 volt.
    Nagazowanie:: bardzo dobre , piana niespodzewanie jak na Ale dosyć trwała i gęsta. Fakt że piwo było bardzo zimne i robiłem polewkę "pod zdjęcie" z dużej wysokości.
    Kolor: typowy dla Ale'ów - herbaciany.
    Opakowanie: ani brzydka ani piękna naklejana ręcznie w browarze eta na papierze samoprzylepnym. Na szczęscie w przeciwieństwie do większości irolskich "samolep" nie postawiła dużego oporu podczas odklejania na sucho. Flaszka niezwrot 330 ml , kapsel jednobarwny czarny.

    Ogólna opinia:nie jestem na pewno fanem piw typu Ale , jednak to w porównaniu do poprzednio testowanych z tego rodzaju, wypadło bardzo udanie i myślę że jest jednym z lepszych jakie ssałem. Z drugiej strony płacąc sporo trzeba też sporo wymagać.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎