Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2009.10.17 - 16.00 - Pokaz warzenia piwa - Opole, ul. Stokrotek 9, Restauracja Gama

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    2009.10.17 - 16.00 - Pokaz warzenia piwa - Opole, ul. Stokrotek 9, Restauracja Gama

    Zapraszamy wszystkich chętnych na pokaz warzenia piwa połączony z mała degustacją, który odbędzie się 17 października 2009 r. w Opolu w restauracji Gama przy ul. Stokrotek 9 o godzinie 16.30.

    Ze względu na fakt, iż ilość miejsc jest ograniczona chętnych prosimy o kontakt pod adresem warzenie[małpiszon]centrumpiwowarstwa.pl. W tytule maila prosimy podać informację: pokaz warzenia w Opolu.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    A jakby ktoś miał kamerę i chciałby coś nagrać do spotu piwowarów - to byłoby super.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Zapomniałam napisać, iż wstęp jest bezpłatny.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Już za moment pokaz - warzyć będziemy Irish Red Ale.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • Infam
          Senior
          • 05-2005
          • 715

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
          Już za moment pokaz - warzyć będziemy Irish Red Ale.
          I jak tam pokaz warzenia? Czy było zainteresowanie? Większe warzeniem czy degustacją?
          Czy Opole wzrośnie siłą w piwowarów?
          "Dużo to nie znaczy Dobrze
          Dobrze znaczy dużo"

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Infam Wyświetlenie odpowiedzi
            I jak tam pokaz warzenia? Czy było zainteresowanie? Większe warzeniem czy degustacją?
            Czy Opole wzrośnie siłą w piwowarów?
            Właśnie idę po samochód z brzeczką Najbardziej zainteresowane to jest szefostwo lokalu, więc pewnie także nasze "domowe" warki będziemy czynić sobie tutaj, może ktoś postronny się zainteresuje. Jeśli chodzi o opolską brać piwowarską to nikogo nie było (no, poza Bakłażanem, ale ten urwał się na chwilę z roboty i szybko uciekał z powrotem), honor pokazu ratowało Jastrzębie Zdrój
            Last edited by ART; 18-10-2009, 10:27.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • miksiok
              Junior
              • 12-2006
              • 29

              #7
              Pracuję w Opolu, ale mam aż 50km do pracy, więc nie chciało mi się do tej pory specjalnie przyjeżdżać na pokaz, a i z wolnym czasem ostatnio gorzej. Próbowałem zainteresować tematem kolegów z pracy, którzy są na miejscu w Opolu, ale z tego co wiem, jak na razie nikt się nie zdecydował przyjść, a tym bardziej zacząć warzyć samodzielnie. Na razie udało mi się tyle zdziałać, że niektórzy przekonali się do piw pszenicznych
              Swego czasu nawet na uczelni miałem w niewielkim gronie taki mały referacik o browarach domowych. Niektórzy z kolegów próbowali potem nawet coś tam warzyć samodzielnie. Wszyscy byli zainteresowani, ale ludzi zniechęca ilość czasu którą trzeba poświecić na samodzielne warzenie (szczególnie z zacieraniem). Trzeba lubić warzyć, a nie tylko lubić pić piwo.
              Last edited by miksiok; 18-10-2009, 17:40.

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Właśnie idę po samochód z brzeczką Najbardziej zainteresowane to jest szefostwo lokalu, więc pewnie także nasze "domowe" warki będziemy czynić sobie tutaj, może ktoś postronny się zainteresuje. Jeśli chodzi o opolską brać piwowarską to nikogo nie było (no, poza Bakłażanem, ale ten urwał się na chwilę z roboty i szybko uciekał z powrotem), honor pokazu ratowało Jastrzębie Zdrój
                Największy plus tego warzenia w Gamie jest taki, że nie brudzimy naszej kuchni
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎