Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Sulejówek, Kombatantów 78, M&L Delikatesy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GaryFisher
    Senior
    • 10-2009
    • 739

    Sulejówek, Kombatantów 78, M&L Delikatesy

    Jeszcze 2 lata temu asortyment sklepu był wybitny. Można było dostać browarki z całego świata w cenach często przekraczających 100 zeta. W tej chwili nie jest już tak pięknie ale warto zajrzeć. Wszelkie polskie komercyjne oczywiście są. Przyzwoity wybór piw regionalnych (mają m.in. Złote Lwy) i zmieniająca się oferta zagranicznych piw (Palm w szampańskiej butelce 0.75, Zipfer, i różne niemieckie, ukraińskie, czeskie,itp)
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem
  • GaryFisher
    Senior
    • 10-2009
    • 739

    #2
    Pojawiła się Łomża Niepasteryzowane.
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

    Comment

    • GaryFisher
      Senior
      • 10-2009
      • 739

      #3
      Są Ciechany i Lwówki na stałe a i Konstancin wszedł mam nadzieję na dobre. Jest trochę piw z Ambera, Krajana, są jakieś Korony Książęce itp. Jeśli chodzi o zagranieczne piwa to jest bida z nędzą. Jest Zipfer, Obłonie, coś ze Spendrupsa ze Szwecji (stoi już parę miesięcy u mnie na półce), czasami się jakieś niemieckie rzeczy pojawiają (oczywiście Franziskanery, Paulanery, Faustusy itp. są cały czas).
      Ogólnie zrobiło się trochę bidnie, przede wszystkim Kormorana mi tu brakuje. Poza tym mają całą gamę produktów benedyktyńskich ale z pominięciem piw
      Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎