Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Klasztorna / Woźna, Stacja Cafe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcinmat
    Junior
    • 10-2008
    • 16

    Poznań, Klasztorna / Woźna, Stacja Cafe

    Z piwek lanych:
    Fortuna
    Żywiec
    Warka
    Butelkowe
    paulaner
    czerwony smok
    fortuna miodowa
    szeroki wybór drinków, kaw, czekolad i deserów(to nas mniej interesuje ale warto wspomnieć:może to być elementem przetargowym w podczas walki z naszą drugą połówką:"gdzie idziemy kochanie?" "może do stacji cafe? mają tam pyszną czekoladę "(zamawiamy czekoladę, dziewczyna jest zadowolona a my delektujemy się pyszniutkim paulanerkiem lub fortuną
    Co do wnętrza:lokal niewielki za to baaardzo klimatyczny i wart odwiedzenia. Uwaga.wieczorem ciężko jest znaleźć wolne miejsce więc dobrze jest zajść i wziąć wizytówkę. dzięki rezerwacji unikniemy "pocałowania klamki"
  • M-kwadrat
    Senior
    • 07-2004
    • 304

    #2
    Bardzo dziękuję za rekomendację - mogłem spokojnie pogadać z kumplem przy rozsądnym piwku a towarzyszące nam panie również wyszły zadowolone (wybór napojów bezalkoholowych i deserów zaspokoił ich wymagania :-) ). Wystrój ciepły i sympatyczny, miejsc faktycznie niewiele - musieliśmy wyczekać wolnego stolika, jedyny mankament to przy oddalonych od okien stolikach trochę czuć zadymienie (sam się do niego przyczyniłem z moją fajeczką - jak ktoś jest bardziej wyczulony to lepiej usiąść w lepiej wentylowanej części albo przy stojących przy barze stolikach dla niepalących).
    Co do piwa to wydaje mi się, że Paulaner dostępny jest również jako beczkowe. Z tego co zapamiętałem Fortuna 0,5l - 7 zł, dzban 1,5l - 18zł, dzban 1,5l Paulanera - 27zł.
    Pozdrawiam, Maciek

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎